Telly TV – Recenze ⭐ únor 2024 ⭐

Telly recenze
Telly recenze 2024

Letos jsem se konečně dokopal k tomu, abych vyzkoušel i Telly TV. Neočekávám nic extra, protože se jedná o platformu, kterou využívá drtivá většina poskytovatelů IPTV, ale stále mě mohou mile překvapit objednávkovým systémem, zákaznickou podporou a exkluzivním vysíláním. Dobroš, jdeme na to! 🙂

Obsah článku

Registrace do testování (za 1 Kč)

Přes stránku https://telly.cz/na-zkousku/ se dostanu na stránku pro registraci  předplatného. Vyplnění osobních údajů pro případnou fakturaci jsem očekával. Předpokládám, že pokud službu do 14 dní nezruším, 15. den si z karty strhnou standardní ceníkovou cenu.

telly registrace

Kromě jména, příjmení, telefonu, emailu a adresy chtějí také datum narození. K čemu potřebují pro vystavení faktury datum narození? 

Důležité však je, že NE „Souhlasím s poskytnutím osobních údajů (v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail) společnosti LAMA energy a.s. pro písemné a telefonické informování o novinkách a zvýhodněných energiích pro zákazníky skupiny LAMA ENERGY GROUP“

Na nějaké otravné navolávače energií jsem tak akorát zvědavej 😀

Úhrada kartou

Naprosto chápu, že chce Telly zamezit vyzobávačům slev, aby si opakovaně objednávali něco na zkoušku, případně odfiltrovat „zákazníky“, kteří ani platební kartu nemají. Zaškrtávám tedy jen nezbytné souhlasy a klikám na Objednat a autorizovat platbu 1,- Kč

Telly souhlasy

Následně jsem přesměrován na známou platební bránu GoPay, kde provedu úhradu 1 Kč z mé karty. Kartu mám v prohlížeči již uloženou takže je to opravdu otázka pár vteřin.

Co se stane po zaplacení?

Po úspěšnám zaplacení jsem přesměrován na děkovací stránku s těmito informacemi

telly po zaplacení

První přihlášení

Nyní to budu testovat na notebooku – webovém prohlížeči (Chrome). Jaké další zařízení podporují se mohu podívat na stránce https://telly.cz/zarizeni/.

Jdu tedy na stránku https://moje.telly.cz/prihlaseni a zadávám přístupové údaje, které jsem po zaplacení dostal do emailu a sms. Pozor, do emailu dostanete jen odkaz pro přihlášení. Login je Váš email a heslo zaslali do SMS. Jakmile jsem se přihlásil, ukázala se mi stránka, kde mohu buďto verifikovat můj webový prohlížeč nebo si vygenerovat párovací (autorizační) kód pro Smart TV.

Telly po přihlášení

Jedná se o standardní postup, se kterým se setkáte také u NejPřipojení TV a dalších platformách. Sice lze službu v rámci testování vyzkoušet jen na 1 zařízení, ale s tím se poperu 🙂

Úvodní obrazovka webové aplikace

Ano, jak jsem již zmiňoval na začátku, Telly TV používá naprosto stejnou aplikaci jako NejPřipojení TV. Jedná se o aplikaci od vývojářů z týmu 4NET.TV, kteří tuto apku ladí přes 10 let a můžete od aplikace očekávat bezproblémový chod a funkce, na které jste zvyklí i jinde.

Telly webová aplikace home

Zákaznická podpora

V této kategorii na plné čáře vyhrává Nejpřipojení TV. Když jsem přišel na stránky Telly pro pár rad, zjistil jsem, že jim mohu buďto zavolat nebo zanechat na sebe tel. číslo. Jelikož je nyní noc, předpokládám, že mě telefon nevezmou. Na webu nemají chatovací okénko, které bych nyní rád využil.

Závěr recenze na Telly

Pokud budu Telly i nadále porovnávat s NejPřipojení TV, Telly vítězí v objednávkovém systému. Správu předplatného totiž najdete přímo ve webové aplikaci.

Pokud rádi sledujete sporty, oceníte možnost dokoupení speciálních vysílání přímo v jejich aplikaci. Osobně sporty nesleduji, ale vím, že větší polovina zákazníků ano. Po pár hodinách sledování si uvědomuji, že ještě musím předplatné ukončit. Pokud bych na to zapomněl, za 14 dní by se mi z karty strhlo 450 Kč.

Vyzkoušejte Telly také

Budu moc rád, když mi do komentáře napíšete Váš úhel pohledu, názor a zkušenost s Telly.

Dále si přečtěte:

Zdarma TV

Zdarma TV – proč se projekt neuchytí?

Od zavedení v roce 2021 se služba Zdarma TV snažila přilákat české televizní diváky, kteří upřednostňují bezplatný příjem programů. Tento krok představoval zajímavou alternativu pro ty, kteří chtěli sledovat základní televizní obsah bez finančních nákladů.

Přečíst »
TV Brno

Zprávy TV Brno 1 bude od března 2024 moderovat AI

První televizní zpravodajství, které bude moderováno pomocí umělé inteligence (AI), se objeví na obrazovkách ve vysílání TV Brno 1 v pátek 1. března 2024 od 18 hodin. Důvodem začlenění umělé inteligence do moderování televizních zpráv

Přečíst »
Matematika zločinu online zdarma

Matematika zločinu – online zdarma

Tomáš Toman, který momentálně pobývá v indonéském vězení, se obrátil na novinářku Magdalenu Sodomkovou. Toman tvrdí, že byl zadržen během pokusu o útěk před českým právním systémem, přičemž tvrdí, že je nevinný ve vztahu k

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*