Power TV ukončila vysílání, Vodafone ji totiž odpojil

power TV

Na konci ledna došlo k zastavení šíření české verze hudebního kanálu Power TV, ta se však téměř nedostala do nabídek televizních operátorů.

Obsah článku

Distribuce Power TV v České Republice

Koncem ledna došlo k nečekanému ukončení šíření české verze hudební stanice Power TV, která patří do portfolia polské společnosti Michala Winnickeho. Toto rozhodnutí bylo provedeno bez jakýchkoli oficiálních oznámení a tichou formou, což překvapilo mnoho sledujících.

Historie distribuce a úspěch u operátora Vodafone

Power TV zažila v minulosti úspěch ve své distribuci díky spolupráci s operátorem Vodafone. Tento operátor zajišťoval rozsáhlou distribuci kanálu nejen ve své kabelové síti, ale i prostřednictvím internetové verze své placené služby. O2 TV a Magenta TV se však v minulosti rozhodly nepřipojit k této distribuční strategii.

Plány Michala Winnickeho a současný stav distribuce

Michal Winnicki měl v minulosti ambiciózní plány ohledně Power TV, avšak po vypnutí lokální verze dokumentárního kanálu Adventure TV před dvěma lety, se teď opakuje stejný scénář s hudební stanicí. Aktuálně je distribuce Power TV na českém trhu zanedbatelná, a to i přesto, že společnost v minulosti spolupracovala s Regionální sítí 8 Českých Radiokomunikací.

Dále si přečtěte:

nejlepsi-akcni-filmy

6 nejlepších akčních filmů všech dob

Buďme k sobě upřímní. Skutečně dobrý akčňák je obvykle zábavnější než nejlepší filmy jakékoli jiné kategorie. Následující seznam je tak výběrem akčního žánru v té nejlepší formě. Pokud jste milovníky přestřelek, soubojů a dalších sekvencí a neviděli

Přečíst »
Souboj na talíři online zdarma

Souboj na talíři – online zdarma

Na jedinečném Festivalu hvězdných chutí v pražském O2 Universu se spojují vynikající jídlo, nezapomenutelná atmosféra a zážitky ze skvělých pokrmů, které připravují nejlepší šéfkuchaři Česka. Je to událost, která spojuje gurmánské lahůdky s uměním a

Přečíst »
Kviff.tv

Vodafone TV přidá kanál KVIFF.TV

Od 28. června se Karlovy Vary opět stanou centrem světového filmu, protože zde odstartuje další ročník mezinárodního filmového festivalu. Součástí této významné události bude i spuštění nové televizní stanice KVIFF.TV, která nabídne divákům speciální obsah

Přečíst »
Život pro samouky online zdarma

Život pro samouky – online zdarma

Klára se ve svých čtyřiceti letech stále potýká se stejnými nejistotami jako v osmnácti, ale už to není tak roztomilé. Její manželství se rozpadne přes noc a ona se opět ocitne v chaotickém světě randění.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*