Tipy na 5 nejlépe hodnocených animovaných filmů

Tipy na animované filmy online na Telly

Připravili jsme pro vás nejlepší animované filmy, podle hodnocení ČSFD,
které můžete zhlédnout online na Telly. Animované filmy nejsou jen pro děti,
ale nabízí se mnoho žánrů, od rodinných přes komedie, až po akční. Nejlepší
animované filmy přivádějí diváka do nových světů fantazie. Na své si přijde
mladší i starší publikum.

Obsah článku

1. Spider-Man: Paralelní světy (hodnocení ČSFD: 86 %)

Animovaný film z roku 1998, Phila Lorda a Chrise Millera, který je založen na komiksové postavě Spider-Mana. Postava mladého Milese Morale objeví paralelní světy, v nichž existují různé verze Spider-Mana, s kterými se musí spojit, aby společně zachránili svět před hrozbou, která ohrožuje existenci všech realit.

Telly

2. Slepá vrba, spící žena (hodnocení ČSFD: 77 %)

Příběh se odehrává v Tokiu po zemětřesení a tsunami v Tóhoku v roce 2011 a je adaptací povídek japonského spisovatele Harukiho Murakamiho. V celovečerním filmovém debutu můžete očekávat fiktivní situace, které se mísí s pochmurnou atmosférou příběhů lidí, kteří se díky životním okolnostem prohlubují do svého nitra a zjišťují, kým doopravdy jsou.

3. Madagaskar (hodnocení ČSFD: 76 %)

Příběh z newyorské zoo, kde největší hvězdou je lev Alex a jeho další parťáci: hrošice Glorie, žirafa Melman a zebra Marty. A právě Marty slaví desáté narozeniny a začne nad svým životem bilancovat. Zjistí, že by chtěl zažít v životě mnohem víc, než jen dělat cvičenou opici v zoologické zahradě. Jeho přáním je podívat se do divočiny, aby zjistil, jaký je život ve volné přírodě. Jeho kamarádi se vydají do newyorských ulic a tím odstartují kolotoč, který je přivede až na ostrov Madagaskar.

4. Tintinova dobrodružství (hodnocení ČSFD: 74 %)

Film je inspirovaný dle knižní předlohy a komiksového hrdiny Tintina. Zvídavý reportér Tintin a jeho věrný psí kamarád Filuta narazí na model lodi Jednorožec, který skrývá nebezpečné tajemství. Poté co mu model lodi kdosi ukradl, se spolu s nešikovnými policejními detektivy Tkadlecem a Kadlecem vydává na cestu křížem krážem po celém světě, aby se dostal jako první k vraku lodi Jednorožec, jenž by mohl ukrývat klíč k velkému bohatství a také kletbu.

5. Mimi šéf (hodnocení ČSFD: 63%)

Animovaný film o mimi šéfovi, jenž je ve skutečnosti velký boss, který nosí elegantní oblek s kravatou. Jeho zvláštního chování si všimne starší bratr, který byl do té doby jedináčkem. Mimi šéf působí navenek jako roztomilé malé miminko, ale jeho úkolem v organizaci BabyCorp, je zjistit, proč děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Aby v misi uspěl, musí si získat na svou stranu svého staršího brášku.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

History2

History 2 v češtině i v IPTV/OTT

Populární kanál věnovaný historii začal vysílat česky i v IPTV. Dosud tomu tak bylo pouze na satelitu. Kanál věnovaný historii a záhadám History 2 je od 23. dubna dostupný také v IPTV službě s českou audio stopou. V České

Přečíst »
Zdarma TV

Zdarma TV – proč se projekt neuchytí?

Od zavedení v roce 2021 se služba Zdarma TV snažila přilákat české televizní diváky, kteří upřednostňují bezplatný příjem programů. Tento krok představoval zajímavou alternativu pro ty, kteří chtěli sledovat základní televizní obsah bez finančních nákladů.

Přečíst »
Výměna manželek online zdarma

Výměna manželek – online zdarma

V televizním pořadu nazvaném Výměna manželek, který se vysílá od roku 2005 na televizní stanici Nova, se každý díl zapojují dvě rodiny. Tyto rodiny si za finanční odměnu (původně 50 000 Kč, později zvýšené na

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*