Telly přidává 4 nové stanice

telly

Jeden z největších poskytovatelů IPTV koncem března přidal 4 nové stanice – 2 se zaměřením na seriály a filmy, 1 sportovou a 1 slovenskou.

Nova Lady v nabídce chyběl jako jediný

Jedná se o ženský program Nova Lady, který v nabídce operátora ze skupiny Nova Group chyběl jako jediný. Ženské publikum na něm najde české i zahraniční seriály a filmy.

Zařazení Markízy international

Společnost přidává také Markízu international. Program je určený pro diváky mimo území SR. Obdobný program skupiny JOJ pod názvem JOJ Family nabízí Telly dlouhodobě. Poskytovatel tak vyšel vstříc divákům se zájmem o původní tvorbu vysílatele.

Start Warner TV

Provider zařazení Warner TV ohlásil na poslední chvíli před několika dny. Nabízet bude populární seriály a filmy staršího data. Diváci se mohou těšit na úspěšné seriály (Smallville, Policajti z L.A., Hranice nemožného a další), řadu oceňovaných snímků jako například Lidé deště, Zrodila se hvězda nebo film O Schmidtovi s Jackem Nicholsonem. Vysílatel zároveň vsadil na tematické večery. Úterní program bude patřit žánru sci-fi, páteční trháky vsadí na hvězdné herecké obsazení a neděle se budou nést v znamení superhrdinů. V dubnu se představí série s Batmanem.

Sporty TV – domov domácích halových lig ve volejbalu, florbalu i futsalu

Nový program, který se věnuje živým přenosům převážne domácích lig, zařazuje i Telly. Pozornost je věnována především domácím halovým sportům, ale na svoje si přijdou i fanoušci cyklistiky nebo amerického fotbalu a dostihů. Divákům se představí i pořady spojené se zdravým životním stylem. Kuchařka a účastnice letošního ročníku MasterChef Česko Petra Kamencová v pořadu Zdravě na talíři připravuje nutričně zdravé pokrmy, které by neměly chybět v jídelníčku žádného profesionálního i hobby sportovce. Zákulisí sportu v různé podobě zas představí formát Michala Novotného Sport bez obalu.

Všechny nově přidané stanice Telly nabízí v základním balíčku Malý. V satelitní nabídce je ze zmíněných kanálů dostupná jenom Nova Lady.

Největším tahákem nadále Nova Sport 5 a Nova Sport 6

Providerovi se od začátku podařilo se skupinou Nova domluvit na zařazení prémiových kanálů Nova Sport 5 a Nova Sport 6. Nova Sport 5 primárně vysílá závody kompletního seriálu F1 včetně tréninků, ale diváci na stanici najdou i přenosy z německé Bundesligy, španělské LaLigy a Serie A, které se nevešli na Nova Sport 3 nebo Nova Sport 4.

Nova Sport 6 exkluzivně vysílá závody MotoGP a nechybí ani živé přenosy galavečerů UFC.

Telly zdarma

Dále si přečtěte:

telly

Telly rozšířilo podporu pro televize s OS VIDAA

Společnost Telly, provozovatel internetové a satelitní služby, přináší novinky v rozšíření dostupnosti svých televizních aplikací. Nejen televizory Hisense s operačním systémem VIDAA OS, ale i další známé značky nyní podporují aplikaci Telly. Zákazníci mohou využívat

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*