Pokud ještě nemáte smart TV nebo váš poskytovatel IPTV nepodporuje konkrétně váš model televize, vybírejte mezi následujícím:

Doporučené set-top boxy

Doporučené set-top boxy

Tesla Mediabox XA400

tesla mediabox
TESLA MediaBox XA400 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Výkonné multimediální centrum Tesla Mediabox XA400 s oblíbeným certifikovaným operačním systémem Android TV vám otevře bránu do nekonečného světa zábavy prostřednictvím široké škály aplikací dostupných na Google Play. Certifikace od Googlu zaručuje bezproblémový provoz a pravidelné aktualizace aplikací, což vám umožní snadný přístup k více než 400 000 filmům a seriálům ze různých streamovacích služeb prostřednictvím IPTV.

  • Výhodou je možnost zapojení ethernetového kabelu pro připojení k internetu
  • Nevýhodou je vyšší cena (kolem 2tis.)

Nokia Streaming Box 8000

Nokia Streaming Box 8000
Nokia Streaming Box 8000 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Multimediální přehrávač NOKIA Streaming Box 8000 přináší kvalitu Ultra HD 4K a běží na operačním systému Android TV. Certifikovaný společností Google, tento Android TV box nabízí plnou podporu online služeb a umožňuje přehrávání videa, hudby a fotografií. S jeho širokou kompatibilitou podporuje nejpopulárnější aplikace, včetně NETFLIX 4K, SKYLINK LIVE TV, LEPŠÍ.TV, TELLY, YOUTUBE 4K, VOYO, HBO MAX 4K, SLEDOVANI.TV, PRIME VIDEO, APPLE TV 4K a mnoho dalších, čímž zajišťuje skvělý zážitek z televizního sledování.

  • Výhodou je možnost zapojení ethernetového kabelu pro připojení k internetu
  • Nevýhodou je menší dostupnost v běžných obchodech

Arris VIP4302

arris VIP4302
i4wifi Arris VIP4302, DVBSTV0003 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Kvalitní set-top-box s elegantním designem, který efektivně dekóduje formát H.265 a poskytuje úžasné vizuální zážitky při sledování videa ve vysokém rozlišení. Funkce TimeShift umožňuje pozastavit aktuálně vysílané pořady a přehrát je s krátkým zpožděním. Pro záznam pořadů a následné přehrávání prostřednictvím USB médií je k dispozici USB port. Pro připojení k internetu lze využít RJ-45 port.

  • Výhodou je parádní výkon
  • Nevýhodou je nutnost nastavení FW (návod na nastavení najdete na stránce Návody)