Texaský masakr motorovou pilou – online zdarma

Texaský masakr motorovou pilou online zdarma
Podívejte se na film Texaský masakr motorovou pilou online zdarma
Když Heather zjistí, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se vydat na výlet se svými kamarády, aby si prohlédla svůj nový majetek. Po příjezdu je překvapena velkolepostí sídla, které zdědila. Netuší však, že ve sklepení se skrývá hrůza, která teprve čeká na své odhalení. Podívejte se na film Texaský masakr motorovou pilou online zdarma právě teď.

Film Texaský masakr motorovou pilou shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže. 

Trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: USA

Žánr: Horor, Thriller

Natočeno: 2013

Jaké jsou hlavní postavy?

Alexandra Daddario

Dan Yeager

Trey Songz

Tania Raymonde

Bill Moseley

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

nejbohatší herci světa

Nejbohatší herci světa a čím se proslavili

Každý jsme viděli minimálně jednou v životě v televizi nějakého herce a říkali si, jaké by to bylo, kdybychom byli stejně bohatí jako on. Kdo jsou ale ti nejbohatší herci na celém světě? Převažují hlavně ženy, nebo muži? Díky kterému filmu se proslavili a hrají ještě? […]

Přečíst »
Love Island online zdarma

Love Island – online zdarma

Love Island 2023 opět přináší lásku, vášeň a nečekané zvraty! Noví účastníci z Česka i Slovenska míří do luxusní vily na ostrově Gran Canaria, kde doufají, že najdou ideálního partnera a lásku svého života. Kdo

Přečíst »
Přišla v noci online zdarma

Přišla v noci – online zdarma

Když pár třicátníků přivítá matku jednoho z nich do svého domova, netuší, že se právě vstupem přes ten práh ocitli v komorním očistci. Poklidný život, který si dosud užívali, se začíná měnit v chaotické trosky.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*