UFC 303

UFC 303
UFC 303

Připravte se na elektrizující sportovní noc, která přinese opravdové napětí! Jirka Procházka se postaví do klece, aby bojoval o titul polotěžké váhy UFC. Proti němu stane dobře známý šampion Alex „Poatan“ Pereira. Naše hvězda tak dostává jedinečnou šanci sáhnout po tom, co si přeje on i všichni čeští fanoušci. Proti brazilskému titánovi může český samuraj v odvetném zápase přepsat historii nejslavnější MMA organizace na světě. Podaří se mu tentokrát zvítězit? Sledujte UFC 303 již tuto sobotu.

Telly reklama

Obsah článku

Kdy a kde se zápas koná?

Nezmeškejte živý přenos celého turnaje UFC 303 z Las Vegas! Sledujte ho 29. června od 23:00 na kanále Nova Sport 6. Hlavní karta s Jiřím Procházkou začne v neděli 30. června kolem 4:00. Předtím se na prelims ukáže slovenský válečník Martin Buday v bitvě s Arlovskim. Dále nás čekají souboje Ortega vs. Lopez, Garry vs. Page a mnoho dalších známých tváří UFC. Buďte u toho a užijte si noc plnou adrenalinu!

TIP: UFC je zkratka Ultimate Fight Championship. Více informací o tomto sportu si přečtěte například na stránce https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultimate_Fighting_Championship

Na jakém kanále se bude vysílat?

UFC 303 se bude vysílat na kanále Nova Sport 6. V případě Telly získáte „sedadlo hned v první řadě“ za pouhých 300 Kč. Oproti letence do Vegas jistě směšná částka 🙂

Jak mohu západ sledovat online?

Vyzkoušejte Telly TV a rovnou se na toto utkání podívejte na chytré televizi, telefonu, tabletu a webovém prohlížeči.

Který poskytovatel IPTV se věnuje UFC snad nejvíce?

Zatím se mně zdá, že nejvíce „tlačí“ UFC právě Telly. První zmínkou u nich je oznámení z roku 2020 „Přenosy turnají UFC se stěhují na Premier Sport“. Od té doby napsali o UFC mnoho článků. Začali těmito:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*