Přání k narozeninám – online zdarma

Přání k narozeninám online zdarma
Sledujte film Přání k narozeninám online zdarma právě teď.
Líba slaví narozeniny a jako každý rok má jediné přání – aby se na oslavě sešla celá rodina. Její syn Petr se však letos rozhodne omluvit a předstírá nemoc, protože chce poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který je má ve stejný den. Karel je ale pro zbytek rodiny Petrovým tajemstvím. Když je nakonec Petrova lež odhalena, promění se tradiční rodinná oslava v bláznivou jízdu plnou nečekaných zvratů. Sledujte film Přání k narozeninám online zdarma právě teď.
Film Přání k narozeninám shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Komedie

Natočeno: 2022

Jaké jsou hlavní postavy?

Eva Holubová

Jaroslav Dušek

Simona Babčáková

Matěj Hádek

Tomáš Klus

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

nejdelsi-filmy-historie

10 nejdelších filmů, jaké kdy byly natočeny

Pokud je pro vás 3 hodiny opravdu dlouhá stopáž, připravte se na rozšíření obzorů. Takový Nolanův Oppenheimer se může zdát dlouhý, ale aspoň ho diváci zvládnou na jednu návštěvu kina čili jedno „posezení“. Někteří filmaři

Přečíst »
Život pro samouky online zdarma

Život pro samouky – online zdarma

Klára se ve svých čtyřiceti letech stále potýká se stejnými nejistotami jako v osmnácti, ale už to není tak roztomilé. Její manželství se rozpadne přes noc a ona se opět ocitne v chaotickém světě randění.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*