Vyšehrad: Fylm – online zdarma

Vyšehrad Fylm online zdarma
Vyšehrad Fylm online zdarma
Lavi (hraje Jakub Štáfek) je pořád ten samý vtipálek, ale najednou se mu začíná dařit. S týmem Vyšehradu postoupil do druhé ligy a sám vede tabulku střelců. Náhle ho začnou zvažovat i jiné, bohatší kluby. Navíc požádal o ruku svou přítelkyni Lucii (hraje ji Šárka Vaculíková)… Na jejich svatební den, kde šlo o velké peníze, ale zjistí, že má už osmiletého syna. S nedostatkem financí se rozhodne vypořádat půjčkou od ne příliš poctivé party, zatímco se snaží nezklamat svou novomanželku hned první den. Musí se také starat o svého syna, bojovat o lepší budoucnost ve světě fotbalu a zároveň se vypořádat s nekalými praktikami určitého fotbalového „Taťky“.

Vyšehrad: Fylm online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Komedie

Natočeno: 2022

Jaké jsou hlavní postavy?

Jakub Štáfek

Šárka Krausová

Jakub Prachař

Ondřej Pavelka

Veronika Khek Kubařová

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je naprosto nezávazná a plně zdarma. Každý nový uživatel získává možnost vyzkoušet si službu po dobu 7 dní zcela zdarma a následně se může rozhodnout, zda mu vyhovuje a chce s jejím používáním pokračovat prostřednictvím placeného předplatného.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Hranaři online zdarma

Hranaři – online zdarma

Dva manželské páry – Hložovi a Slámovi – vedou klidný život. Hložová se Slámovou mají agenturu s VIP hosteskami, Hlož je šéfem bezpečnostní agentury a Sláma vlastní úspěšnou stavební firmu. Sláma se však rozhodne pro

Přečíst »
Deníček moderního fotra online zdarma

Deníček moderního fotra – online zdarma

Někdy vás život zasáhne nečekaně a postaví vás před situaci, kterou jste si nikdy nepředstavovali, ale musíte se s ní vypořádat jako chlap! Nataša a Dominik se najednou ocitnou v roli rodičů, a to zcela

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*