Ostře sledované vlaky – online zdarma

Ostře sledované vlaky online zdarma
Podívejte se na film Ostře sledované vlaky online zdarma

Film „Ostře sledované vlaky“ natočil Jiří Menzel podle stejnojmenné novely Bohumila Hrabala. Příběh se odehrává za druhé světové války, kdy jsou lidské vlastnosti zřetelněji vidět díky konfrontaci s válečnými událostmi. Vypráví o mladém elévovi Miloši Hrmovi, který na malé železniční stanici prožívá své milostné trable a dospívá na práh mužství. Film zachycuje nejen jeho osobní cestu, ale také absurdní situace a tragikomedii života během války. Podívejte se na film Ostře sledované vlaky online zdarma právě teď.

Film Ostře sledované vlaky shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Ukázka

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Československo

Žánr: Drama

Natočeno: 1966

Jaké jsou hlavní postavy?

Václav Neckář

Jitka Bendová

Vladimír Valenta

Libuše Havelková

Josef Somr

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Comeback online zdarma

Comeback – online zdarma

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu i fanynky mu kdysi ležely u nohou. Dnes na zašlou slávu jen vzpomíná a spolu se svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu. Jsou to obyčejní lidé, stejně

Přečíst »
Ulice online zdarma

Ulice – online zdarma

Zapomeňte na stereotypní dramata a odhalte krásu každodennosti v jedinečném televizním projektu. Seriál Ulice vám každý všední den přináší nové příběhy, do kterých se můžete ponořit a prožívat je spolu s oblíbenými postavami. Sledujte, jak

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*