Tipy na filmy na Voyo, které vás inspirují na letní dovolenou

Americká komedie, která se odehrává v Mexiku.
Americká komedie, která se odehrává v Mexiku.

Prázdniny jsou tu! Chystáte se na letní dovolenou? Možná ještě nemáte vybráno nebo vám pracovní povinnosti nedovolí jet někam daleko. Nevadí, udělejte si filmový večírek a vyberte si některý film z našich tipů na Voyo, který vás pobaví svým dějem a možná inspiruje při výběru vaší cílové destinace.  

Obsah článku

1. Láska v Římě

Romantický film režiséra Erica Brosse. Neznámá herečka Amelia dostala v Itálii nabídku na hlavní roli v remaku Prázdniny v Římě. Tam se seznámí s mladým americkým novinářem, který o ní má psát profilový článek. Společně objevují nejen krásy historického Říma, ale postupně se stále více sbližují a Amélie novináři prozradí ze svého života více, než původně chtěla, o smrti svých rodičů a odmítnutí stáže v divadle v Londýně.

2. Dovolená s Andělem

Nestárnoucí klasika z roku 1952 s Jaroslavem Marvanem a Josefem Kemrem v hlavních rolích. Revizor pražských dopravních podniků Gustav Anděl odjíždí na zaslouženou relaxaci do zotavovny Jezerka. Anděl je tak trochu bručoun, co není rád v kolektivu. To se během rekreace začíná pomalu měnit a poznává, že všichni nejsou stejní a naváže přátelství s Bohoušem Vyhlídkou, který mu hraním na violoncello lezl v prvních chvílích na nervy. Místo zasloužené relaxace se rekreanti rozhodnou během dovolené k rekonstrukci dětské školky a pomohou tak smutné paní učitelce, která nemá pro děti střechu nad hlavou. O pár let později, režisér navázal na pokračování s filmem Anděl na horách, tentokrát se zimní rekreací ve Vysokých Tatrách.

3. Pařba v Mexiku

Americká komedie Scotta Armstronga. Rozchod není nikdy příjemná záležitost a tak se vydává Jason a Evan za nejlepším kamarádem, kterému rozmluvili, aby si svou lásku života nevzal. Zhrzený Nardo se vydává do Mexika, kde měl se svou manželkou strávit líbánky. Chce ji najít a říct ji, že je do ní stále zamilovaný a poprosit jí o druhou šanci. Místo toho se ocitne nahý uprostřed mexické noci a volá svým kamarádům o pomoc. Jak tahle pařba může dopadnout? Myslím, že tahle komedie stojí za to!

4. Prázdniny v Provence

Česká komedie režiséra Vladimíra Trojánka, která se odehrává na jihu Francie. Trojice muzikantů je otrávena z povinností neustálého vystupování a jednoho dne se rozhodnout, že se sbalí a vyrazí do slunné Provence, kde žije teta jednoho z nich. Co čekat od trojice, kde jeden hulí marihuanu, druhý neustále filozofuje a třetí z nich lítá na vlně zamilovaného obláčku? V hlavních rolích Vojtěch Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek. Je jasné, že ani u tohoto filmu se nudit rozhodně nebude.

5. Zapomenutý ostrov

Kdesi uprostřed Pacifiku žije malá Nim se svým otcem Jackem. Zatímco tatínek zkoumá pobřežní plankton, Nim se baví vymýšlením dobrodružství na ostrově v doprovodu svých zvířecích kamarádů – lachtana, ještěry a papouška. Jednoho dne se musí vydat Jack na pozorování na druhý ostrov, ale udeří bouře a Jack nikde.  Nim, která zůstala sama na ostrově, se rozhodne napsat Alexovi Roverovi, dobrodruhovi, o kterém četla knihy, aby jí přijel zachránit. Alex však není muž, nýbrž osamělá čtyřicetiletá žena, která ve skutečnosti nikdy neopustila svůj dům. Pomoc malé Nim však odmítnout nedokáže a tak se vydává na osamělý ostrov, kde ji čeká největší dobrodružství v životě.

Voyo 7 dní zdarma

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Přání k narozeninám online zdarma

Přání k narozeninám – online zdarma

Líba slaví narozeniny a jako každý rok má jediné přání – aby se na oslavě sešla celá rodina. Její syn Petr se však letos rozhodne omluvit a předstírá nemoc, protože chce poprvé strávit narozeniny se

Přečíst »
Hranaři online zdarma

Hranaři – online zdarma

Dva manželské páry – Hložovi a Slámovi – vedou klidný život. Hložová se Slámovou mají agenturu s VIP hosteskami, Hlož je šéfem bezpečnostní agentury a Sláma vlastní úspěšnou stavební firmu. Sláma se však rozhodne pro

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*