MasterChef Česko – online zdarma

MasterChef Česko online zdarma
Podívejte se na reality show MasterChef Česko online zdarma

MasterChef Česko je zpět! Amatérští kuchaři bojují o titul MasterChef Česko 2023 a výhru 2,5 milionu korun. Každý týden osvědčená tříčlenná porota jednoho soutěžícího vyřadí. Kdo se probojuje až do finále? Podívejte se na pořad MasterChef Česko online zdarma právě teď.

Pořad MasterChef Česko shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže. 

Ukázka

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Kulinářský, Reality Show

Natočeno: 2015-2023

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Nevinnost online zdarma

Nevinnost – online zdarma

Uznávaný lékař, milovaný otec a manžel, se ocitne v situaci, kdy čelí obvinění z velmi závažného zločinu. Ze dne na den se ocitne za mřížemi ve vazební věznici, kde se musí snažit dokázat svou nevinu.

Přečíst »
O mě se neboj online zdarma

O mě se neboj – online zdarma

Život Evy, matky dvou dětí, která se právě rozvádí (hraje ji Veronika Arichteva), je jedno velké sousto chaosu. Musí se vyrovnávat s tím, že stále sdílí malý byt v Praze se svým sympatickým, ale nespolehlivým

Přečíst »
Fakjů pane učiteli 3 online zdarma

Fakjů pane učiteli 3 – online zdarma

Poradce oznámil Zekiho třídě, že po škole nemají žádnou šanci a navíc je čekají testy, které prověří jejich schopnost dojít k maturitě. Studenti upadají do zoufalství, protože věří, že jejich šance na lepší budoucnost jsou

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*