Nejlepší Reality show v Česku

Nejlepší Reality show v Česku - MasterChef
Nejlepší Reality show v Česku

Rádi se necháte vtáhnout do děje plného napětí, emocí a nečekaných zvratů soutěžících? Přinášíme vám  výběr těch nejlepších Reality show v Česku, které si můžete pustit z pohodlí domova na platformě Voyo.

Obsah článku

Love Island

Ubytovat se v luxusní vile na Kanárských ostrovech a najít svou životní lásku? Tak o tom je Reality show Love Island. Cílem je vybudovat si vzájemné vztahy a vytvořit stabilní pár, který musí vydržet až do konce soutěže. Show, která má v sobě romantiku, intriky a dobrodružství má za sebou 3. řadu, přičemž ta první byla odvysílána v roce 2021 a moderovala ji česká moderátorka Nikol Moravcová.

Pohlreichův souboj restaurací

Máte rádi jídlo? Pak vám nesmí uniknout česká kulinářská show se Zdeňkem Pohlreichem. Která z dvanácti restaurací bude ta nejlepší? Klasická česká nebo moderní italská či americká kuchyně? Do finále se probojovaly přes náročné zkoušky dvě restaurace. Kdo uvaří nejlepší finálové menu? To se dozvíte, pokud si Pohlreichův souboj restaurací pustíte na Voyo.

Survivor After

Sledujete soutěžící Survivoru na sociálních sítích? Zajímá vás jejich život i po skončení soutěžní show? Pak by se vám mohl líbit Survivor After, který sleduje příběhy, sny, setkání a nečekané zvraty soutěžících po návratu z Dominikánské republiky. Survivor skončil, ale životy soutěžících běží dál.

MasterChef Česko

Soutěž amatérských kuchařů, kde v první části předvedou účastníci soutěže své jídlo před porotou. Kdo zvítězí, dostává kuchařskou zástěrou MasterChefa. Postupně jsou soutěžící podrobeni různým zkouškám. Vítěz vyhrává půl milionu korun, titul MasterChefa a možnost vydat kuchařku. Již pátou řadou této kuchařské show provází porotci Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt.

Utajený šéf

Chtěli byste mít šéfa, který zná práci a život svých zaměstnanců? Pořad představuje šéfy, kteří si po dobu pěti dnů vyzkoušejí práci svých zaměstnanců v přestrojení. Díky tomu, může šéf zjistit nedostatky ve firmě, ale také to, na koho se může spolehnout a v čem jeho firma vyniká. Na konci své mise si přestrojený šéf nechá postupně zavolat své zaměstnance a leckdy dojde k dojemnému doznání a ocenění.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Osada online zdarma

Osada – online zdarma

Češi jezdí na chatu, aby si užili pohodu. V chatařské kolonii se setkávají různorodé a odlišné postavy: milionář, který tají svůj majetek, aby zůstal oblíbený, spisovatelka románů červené knihovny, nepraktický ajťák, který i dříví seká

Přečíst »
Martin Dejdar jako moderátor soutěže Kdo se ptá? Foto: TV Prima

Na Primě začíná nová soutěž Kdo se ptá?

Nový vědomostní soutěžní pořad Kdo se ptá? je postaven na otázkách běžných diváků Primy a moderuje ho Martin Dejdar. Natočených je 10 dílů, přičemž vysílat se bude jeden týdně, počínaje pátkem 21. června od 20:15. V této době do teď běží oblíbený pořad Máme rádi Česko, ten ale Kdo se ptá? nahradí. […]

Přečíst »
Skylink

Zajímavé spojení Skylink live TV a Apple TV+

Zajímavý produkt pro fanouška klasické tv i kvalitní streamovací služby. Obsah článku Pro koho je určená? Internetovou televizi skylink live TV není třeba zvlášť představovat. Ačkoliv se značka Skylink původně profilovala jako čistě satelitní, vývoj

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*