Bohemian Rhapsody – online zdarma

Bohemian Rhapsody online zdarma
Sledujte online zdarma film Bohemian Rhapsody
V roce 1970 pracuje mladík jménem Farrokh Bulsara na letišti Heathrow jako nakladač zavazadel. Jeho život je provázen hudbou, a když zjistí, že z kapely Smile právě odešel zpěvák, začíná se psát příběh fenomenálního zpěváka Freddieho Mercuryho a rockové skupiny Queen. Jejich cesta začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou spirálou života a vrcholí nezapomenutelným vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985, ještě předtím, než se na Freddiem začnou projevovat účinky zhoubné nemoci…
Bohemian Rhapsody online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Velká Británie / USA

Žánr: Hudební, Životopisný

Natočeno: 2018

Jaké jsou hlavní postavy?

Rami Malek

Lucy Boynton

Joseph Mazzello

Aidan Gillen

Allen Leech

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Chyby ve filmu Titanik, které vám nejspíš unikly

Chyby ve filmu Titanik, které vám nejspíš unikly

Určitě už jsme každý minimálně slyšeli o filmu Titanic – romantické drama největší námořní katastrofy v dějinách lidstva. Pokud jste ho ale sledovali pozorně, mohli jste si všimnout hned několika malých chybek, ke kterým při natáčení tohoto velkofilmu došlo. […]

Přečíst »
Život pro samouky online zdarma

Život pro samouky – online zdarma

Klára se ve svých čtyřiceti letech stále potýká se stejnými nejistotami jako v osmnácti, ale už to není tak roztomilé. Její manželství se rozpadne přes noc a ona se opět ocitne v chaotickém světě randění.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*