Utajený šéf – online zdarma

utajený šéf online zdarma
Utajený šéf online zdarma

Manažeři ve vysokých pozicích si na chvíli vymění své elegantní obleky za pracovní montérky a moderní počítače za lopaty. Namísto porad v luxusních, klimatizovaných kancelářích se ponoří do každodenního dění na nejnižší možné pozici ve své vlastní firmě. Během pěti dnů se zapojí do práce se svými zaměstnanci, aby získali nové poznatky a zkušenosti, které by jinak nikdy nezískali. Tímto programem chtějí zjistit, jak se v jejich společnosti skutečně pracuje a jaké problémy a výzvy zaměstnanci každodenně řeší. Sledujte pořad Utajený šéf online zdarma díky odkazu níže.

Utajený šéf u online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Ukázka

Bude zajímavé sledovat, jak si manažeři poradí s novými úkoly a jaké poznatky získají. Možná se některým šéfům podaří ukázat své schopnosti a získat uznání, zatímco jiní se možná potýkají s obtížemi a nepochopením. Podle výkonu a přístupu zaměstnanců k této iniciativě se rozhodne, kdo obdrží odměnu a kdo bude muset čelit negativním důsledkům.

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Reality

Natočeno: 2018

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

barrandov

TV Barrandov má poloviční tržby

Vývoj tržeb televizní skupiny Barrandov reflektuje klesající trend podílu na sledovanosti. Oproti období před covidem se tržby a sledovanost snížily o polovinu, což není pro provozovatele, Jaromíra Soukupa, právě veselá zpráva. Obsah článku Nebylo snad

Přečíst »
Hisense

NejPřipojení TV rozšířilo podporu pro Hisense

Mnou oblíbená IPTV platforma NejPřipojení TV nedávno rozšířila svoji dostupnost také pro zařízení Hisense. Obsah článku Pro které Hisense? Dle webu www.nejpripojeni.cz/iptv jsou pro Hisense zařízení podporována ty, které bsahují verzi s VIDAA OS U5

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*