Nejlepší pohádky pro malé děti

Nejlepší pohádky pro malé děti
Nejlepší pohádky pro malé děti

Pokud máte malé děti, sourozence nebo vnoučata, určitě jste někdy přemýšleli, co jim v jejich volném čase pustit na televizi. Pro děti jsou ideální pohádky, nějaké s dobrým koncem, možná i ponaučením v průběhu děje… Už nemusíte hledat dál, protože my si pro vás připravili 5 za nás nejlepších pohádek pro vaše ratolesti!

Obsah článku

1. Můj soused Totoro

Můj soused Totoro je japonský animovaný film z roku 1988. Dostal skvělá hodnocení od filmových kritiků i dětských psychologů, což z něj dělá tak nadčasové dílo. Hlavní postavy jsou sestry Sacuki a Mei, které se se svým tatínkem odstěhují na venkov do strašidelného domu. Dívky se postupně spřátelí s roztomilými lesními duchy a s z nich největším chlupatým Totorem. Čeká na ně ale velké dobrodružství.

2. Ratatouille

Tento americký film Ratatouille byl vydán roku 2007 Oscarem oceněným režisérem Bradem Birdem. Mnohdy je popisován jako nejoriginálnější komedie s tak bizarním přátelstvím, jaké si jen můžete představit. Hlavním hrdinou je krysa Remy, který sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Nezvládne to ale sám, bude potřebovat pomoc od někoho… více člověčího.

3. Spider-Man: Paralelní světy

Spider-Man: Paralelní světy je další animovaný film, vyšel roku 2018 od tvůrců Phil Lord a Chris Miller, kteří už mají na kontě hity jako Lego příběh a 21 Jump Street. Hlavní hrdina je dospívající chlapec z Brooklynu a postupně objevuje nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina.

4. V hlavě

Americký animovaný film V hlavě z roku 2015 si získal srdce svých fanoušků. Napínavý příběh o hlavní hrdince Riley, která se právě přestěhovala s rodiči do San Francisca. Ona z toho ale není nadšená, protože za sebou nechala všechny kamarády a vzpomínky. Ve své hlavě ji ovládají emoce Radost, Smutek, Nechuť, Strach a Vztek.

5. Zootropolis: Město zvířat

Zootropolis: Město zvířat je americký animovaný film studia Walt Disney, který vyšel roku 2016. Hlavní hrdinkou filmu je králičice Judy Hopkavá, která sní o kariéře odhodlané policistky, bojující s kriminálníky na ulici. Nebude to ale tak snadné, jak si myslela, neboť jejím prvním úkolem po vystudování policejní akademie bude dávat pokuty na parkovištích. Prosadí se Judy?

Dále si přečtěte:

Mimořádná událost online zdarma

Mimořádná událost – online zdarma

Malebnou českou krajinou projíždí motoráček. Strojvedoucí se s ním pohybuje jistě, ale náhle musí náhle zastavit mezi poli. Vlak se však začne pohybovat dál, a to bez něj. Cestující jsou zmatení, když zjistí, že jedou

Přečíst »
nejbohatší herci světa

Nejbohatší herci světa a čím se proslavili

Každý jsme viděli minimálně jednou v životě v televizi nějakého herce a říkali si, jaké by to bylo, kdybychom byli stejně bohatí jako on. Kdo jsou ale ti nejbohatší herci na celém světě? Převažují hlavně ženy, nebo muži? Díky kterému filmu se proslavili a hrají ještě? […]

Přečíst »
Jak funguje IPTV

Jak funguje IPTV

Internetová televize (IPTV) je moderní forma televizního vysílání, která využívá internetový protokol (IP) k přenosu televizního obsahu. Tento inovativní způsob distribuce televizního obsahu nabízí uživatelům širokou škálu programů a služeb přímo prostřednictvím internetového připojení. V

Přečíst »
Výměna manželek online zdarma

Výměna manželek – online zdarma

V televizním pořadu nazvaném Výměna manželek, který se vysílá od roku 2005 na televizní stanici Nova, se každý díl zapojují dvě rodiny. Tyto rodiny si za finanční odměnu (původně 50 000 Kč, později zvýšené na

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*