Hranice lásky – online zdarma

Hranice lásky online zdarma
Podívejte se na film Hranice lásky online zdarma.
Hana začíná cítit, že její vztah s Petrem se dostal do stereotypu. Rozhodne se tedy ho osvěžit tím, že začne s ním sdílet své erotické fantazie. Postupně se pak vyprávěním dostanou k činům. Tím začíná jejich zkoumání vlastní intimity, experimentování s jinými partnery a hledání nových hranic ve vztahu a sexu. Avšak pokus o svobodu se může snadno vymknout z rukou.
Hranice lásky online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2022

Jaké jsou hlavní postavy?

Hana Vagnerová

Matyáš Řezníček

Eliška Křenková

Martin Hofmann

Lenka Krobotová

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

3 tipy na hororové filmy ke zhlédnutí na Voyo

3 nejlepší horory ke zhlédnutí na Voyo

Máte pro strach uděláno? Pak se pohodlně usaďte, zhasněte světla, udělejte si popcorn a vyberte si horor dle vašeho gusta, podle našich tipů. Většina hororů na Voyo je s českým dabingem, takže se nemusíte strachovat ještě

Přečíst »
Metoda Markovič Hojer - online zdarma

Metoda Markovič: Hojer – online zdarma

Pojďte se ponořit do příběhu jednoho z nejznámějších vyšetřovatelů naší historie, Jiřího Markoviče, který se dostal do popředí díky sérii televizního dramatu. Tato šestidílná série, připravená pod záštitou Voyo | Originál, nám přiblíží, jakými způsoby

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*