Lítá v tom – online zdarma

Lítá v tom online zdarma
Podívejte se na film Lítá v tom online zdarma právě teď.
Lukáš (Kryštof Hádek) se rozhodne udělat své nemocné mamince radost a předstírá, že očekává dítě, protože si přeje vnoučata. Přesvědčí tedy těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby předstírala jeho nastávající ženu. Avšak když se maminka zázračně uzdraví, vznikne řada nedorozumění a komických situací, které způsobí, že několik životů se dostane do chaosu. Do udržení lži jsou postupně zataženi další členové rodiny, přátelé, kolegové a všichni kolem.

Film Lítá v tom shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže. 

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Komedie

Natočeno: 2023

Jaké jsou hlavní postavy?

Kryštof Hádek

Kristína Svarinská

Taťjana Medvecká

Anna Polívková

Filip Rajmont

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Tipy na animované filmy online na Telly

Tipy na 5 nejlépe hodnocených animovaných filmů

Připravili jsme pro vás nejlepší animované filmy, podle hodnocení ČSFD,které můžete zhlédnout online na Telly. Animované filmy nejsou jen pro děti,ale nabízí se mnoho žánrů, od rodinných přes komedie, až po akční. Nejlepšíanimované filmy přivádějí

Přečíst »
Alice a Jack online zdarma

Alice a Jack – online zdarma

Alice (Andrea Riseborough), samotářka s tajemným úsměvem, se setkává na rande s nesmělým Jackem (Domhnall Gleeson). Po noci plné nečekané blízkosti se ráno rozloučí a každý se vydá svou vlastní cestou. Přesto je jejich vzájemná

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*