Warner TV začíná vysílat – na co se těšit a kde objednat?

Warner TV
Warner TV
Nově se chystající kanál Warner TV má v plánu zahájit vysílání v České republice od 2. dubna tohoto roku. Tento kanál, který nabídne program společnosti Warner Bros. Discovery, má za cíl přitáhnout diváky nejen svými filmovými tituly, ale i širokou škálou seriálů a speciálních tematických večerů. Tímto způsobem chce vytvořit pestrou a zábavnou programovou nabídku pro české televizní diváky.

Obsah článku

Zahájení vysílání a programová nabídka

Začátek vysílání Warner TV je plánován na 2. dubna, a to jak v pozemním vysílání DVB-T2 v nižší kvalitě, tak i ve vyšší kvalitě HD u placených partnerů jako jsou NejPřipojení TV nebo Telly TV. Kanál slibuje 24hodinový program, který bude zahrnovat klasická dramata, superhrdinské snímky a širokou škálu seriálů od romantických až po kriminální.

Tematické večery a speciální pořady

Warner TV chystá tematické večery, které divákům nabídnou speciální výběr filmů a seriálů. Například každé úterý večer bude ve znamení vědeckofantastických klasik, kde se diváci mohou těšit na snímky jako Vesmírná odysea od Stanleyho Kubricka. Dále nabídne večery s dramatickými a romantickými filmy, které jsou ideální pro konec pracovního týdne.

Interaktivní přístup k obsahu

Warner TV plánuje aktivně reagovat na zpětnou vazbu diváků a přizpůsobovat svůj program podle preferencí publika. Tento interaktivní přístup má zajistit, že diváci budou mít možnost ovlivnit, jaký obsah bude kanál vysílat a jakým směrem se bude vyvíjet.

Další novinky od Warner Bros. Discovery

Kromě nového kanálu Warner TV se diváci mohou těšit i na další novinky od Warner Bros. Discovery, jako je streamovací služba Max. Ta bude nabízet široký výběr filmů, seriálů, dokumentů a reality show z portfolia Warner Bros. Discovery a Eurosportu, včetně sportovních přenosů.

Warner TV - Závěr

Nový kanál Warner TV a streamovací služba Max přináší do českého televizního prostoru nové možnosti pro sledování oblíbených filmů, seriálů a speciálních pořadů. S jejich různorodými programovými nabídkami a interaktivním přístupem k obsahu se očekává, že získají širokou podporu a zájem diváků. Takovýto rozvoj televizního trhu přináší více možností pro zábavu a kvalitní obsah pro českou televizní publikum.

Dále si přečtěte:

Co je to chromecast

Co je to Chromecast

Chromecast je multimediální zařízení vyvinuté společností Google. Je to malé zařízení, které se připojuje k televizoru pomocí portu HDMI. Chromecast umožňuje bezdrátově přenášet obsah z mobilních zařízení, tabletů nebo počítačů na televizní obrazovku. Obsah Výhody

Přečíst »
Tajemná záře nad Pacifikem online zdarma

Tajemná záře nad Pacifikem – online zdarma

Posádka letadlové lodě se ocitne v dramatické situaci, kdy projdou časovou dírou a ocitnou se těsně před útokem Japonců na Pearl Harbor. Nyní musí čelit morální dilematu: mají právo změnit průběh historie a zásadní události?

Přečíst »
Texaský masakr motorovou pilou online zdarma

Texaský masakr motorovou pilou – online zdarma

Když Heather zjistí, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se vydat na výlet se svými kamarády, aby si prohlédla svůj nový majetek. Po příjezdu je překvapena velkolepostí sídla, které zdědila. Netuší však,

Přečíst »
Lítá v tom online zdarma

Lítá v tom – online zdarma

Lukáš (Kryštof Hádek) se rozhodne udělat své nemocné mamince radost a předstírá, že očekává dítě, protože si přeje vnoučata. Přesvědčí tedy těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby předstírala jeho nastávající ženu. Avšak když se maminka

Přečíst »
BBC-First

BBC First vstupuje na český a slovenský trh

Společnost BBC Studios dnes 3. června 2024 slavnostně spustila nový lineární kanál BBC First v České republice a na Slovensku. Tento kanál je nyní k dispozici v nabídkách klíčových televizních operátorů, jako jsou T-Mobile (MAGENTA

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*