Magenta TV v Německu spustí v dubnu speciální kanál k šampionátu EURO 2024

Německá Magenta TV
Nový fotbalový kanál pro EURO 2024 na MagentaTV

Televizní služba skupiny Deutsche Telekom, známá také jako MagentaTV, představuje nový eventový fotbalový kanál pro letošní evropský šampionát EURO 2024. Kanál s názvem Fußball.TV 1 odstartuje své vysílání 15. dubna a nabídne divákům zážitek z fotbalového světa v průběhu celého šampionátu.

Obsah článku

Poutavá nabídka před výkopem

První z dalších dvou fotbalových stanic bude divákům k dispozici dokonce o dva měsíce dříve než začne samotný šampionát. Tato strategie má za cíl zaujmout fanoušky již před samotným zahájením turnaje a využít tak atmosféru očekávání, která se kolem EURO 2024 postupně stupňuje. Jednoduchý název kanálu, Fußball.TV 1, naznačuje jeho zaměření a slibuje bohatou paletu fotbalových událostí.

Kvalitní zážitek pro diváky

Platforma MagentaTV si klade za cíl přinést divákům všechny zápasy šampionátu živě v nejvyšší možné obrazové kvalitě, což znamená Ultra HD rozlišení 4K. Tímto způsobem chce divákům zajistit maximálně autentický zážitek z fotbalových bitev, které se budou odehrávat na evropských stadionech.

Rozmanitost v přenosu

I přes exkluzivitu služby MagentaTV mají diváci také možnost sledovat zápasy živě a bezplatně na veřejnoprávních programech skupin ARD a ZDF, stejně jako na privátní televizi RTL. To otevírá možnosti pro fanoušky po celé Evropě, včetně České republiky, která může legálně přijímat tyto kanály přes satelit.

Závěr

Celkově tedy nový fotbalový kanál od MagentaTV slibuje komplexní pokrytí letošního fotbalového šampionátu s důrazem na kvalitní zážitek pro diváky a širokou dostupnost pro fanoušky po celé Evropě.

Vyzkoušejte NejPřipojení TV

Dále si přečtěte:

telly

Telly rozšířilo podporu pro televize s OS VIDAA

Společnost Telly, provozovatel internetové a satelitní služby, přináší novinky v rozšíření dostupnosti svých televizních aplikací. Nejen televizory Hisense s operačním systémem VIDAA OS, ale i další známé značky nyní podporují aplikaci Telly. Zákazníci mohou využívat

Přečíst »
Hisense

NejPřipojení TV rozšířilo podporu pro Hisense

Mnou oblíbená IPTV platforma NejPřipojení TV nedávno rozšířila svoji dostupnost také pro zařízení Hisense. Obsah článku Pro které Hisense? Dle webu www.nejpripojeni.cz/iptv jsou pro Hisense zařízení podporována ty, které bsahují verzi s VIDAA OS U5

Přečíst »
Která IPTV je pro vás vhodná

Která IPTV/OTT služba je pro vás ta pravá? 1. část

Kritéria pro výběr internetové televize se mohou u každého zájemce lišit. Na základě přímé zkušenosti s jednotlivými službami přinášíme několik postřehů. Obsah článku Cena Cena služby je bezesporu velice podstatný argument pro objednání (nejen) IPTV/OTT služby.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*