Seriál Alice a Jack startuje 18. května na Voyo

Milostné drama Alice a Jack na Voyu.
Minisérie Alice a Jack na Voyu

Voyo nám již zítra přinese novou šestidílnou minisérii, romantické drama Alice a Jack, v jehož středu vystupují dva oceňovaní herci, Andrea Riseborough a Domhnall Gleeson.

Obsah článku

O čem je seriál Alice a Jack?

Jedná se o milostný příběh, který pochází od spisovatele Victora Levina (Mad Men, Mad About You). Duo zmíněných herců hraje stejnojmenné postavy, které se potkají a mají vztah na jednu noc. I přes to, že spolu stráví jednu noc, pojí je silné pouto a vypadá to, že ho nikdo jen tak nemůže rozbít. Příběh zkoumá zásadní otázku, zda jsou pouta mezi námi silnější než síly, které by nás rozdělily. Série postupně zobrazuje jejich 15 let dlouhý milostný příběh, jenž se potkává se vzestupy a pády. Čeká vás šest epizod, z nichž každá trvá přibližně 45 minut, upřímné, intimní a místy vtipný pohled na lásku. Některé zdroje uvádí, že se tvůrce seriálu inspiroval filmem 500 dní léta, což je mnohem více komedie, ale přesto se ve filmu najde i nějaké drama. Naopak v seriálu Alice a Jack si tvůrci pohráli více s časovou osou, kde se snažili přesně sledovat, kde jsou hlavní postavy především emocionálně.

Levin věří, že načasování pro seriál Alice a Jack je na místě a říká: „Myslím, že svět právě teď zoufale potřebuje příběhy o lásce ve všech jejích podobách a příběhy, ve kterých je láska považována za hodnotu, za kterou je třeba bojovat.“ Příběh kariéristky Alice a vědce Jacka se soustředí na spojení a lásku tím nejhezčím způsobem a připomíná nám, že i přes slzy je nám dovoleno se usmívat.

Momentálně má Alice a Jack na webu serialzone.cz hodnocení 75 %, uvidíme, kam se hodnocení posune po zítřejší premiéře první epizody.

Oficiální datum vysílání minisérie Alice a Jack je v sobotu 18. května na Voyo.

Seznam hlavních obsazení seriálu Alice a Jack:

  • Andrea Riseborough jako Alice
  • Domhnall Gleeson jako Jack
  • Aisling Bea jako Lynn
  • Aimee Lou Wood jako Maya
  • Sunil Patel jako Paul

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru online zdarma

EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru – online zdarma

Připravte se na nový dokument mapující kariéru světově uznávané snowboardcrossařky Evy Adamczykové. Tento poutavý snímek vás zavede do zákulisí jejího týmu a odhalí prostředí, ze kterého Eva pochází. Za poslední roky prošla nelehkými zkouškami jak

Přečíst »
Přišla v noci online zdarma

Přišla v noci – online zdarma

Když pár třicátníků přivítá matku jednoho z nich do svého domova, netuší, že se právě vstupem přes ten práh ocitli v komorním očistci. Poklidný život, který si dosud užívali, se začíná měnit v chaotické trosky.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*