Vlk z Wall Street – online zdarma

Vlk z Wall Street online zdarma
Podívejte se na film Vlk z Wall Street online zdarma

Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty a peníze uměl i náležitě utrácet. Jeho kanceláře byly svědky divokých scén – nahé dívčí dechovky, obrovských zásob kokainu, závodů v házení trpaslíky, opic na kolečkových bruslích, a dokonce i sexu na matraci z bankovek se svou ženou. Když mu na večírku v Londýně došly drogy, vzbudil svou newyorskou sekretářku, aby mu je poslala soukromým tryskáčem. Ale po každém velkém mejdanu přichází i odpovídající kocovina. Zvlášť, když kouzlení s akciemi přesahuje hranice zákona. FBI ho chce zatknout a mnoho dalších touží po pomstě. Podívejte se na legendární film Vlk z Wall Street online zdarma právě teď.

Film Vlk z Wall Street shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: USA

Žánr: Drama, Komedie

Natočeno: 2013

Jaké jsou hlavní postavy?

Leonardo DiCaprio

Matthew McConaughey

Jonah Hill

Ethan Suplee

Jon Favreau

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

ČT

Členové Etického panelu ČT rezignovali

V nedávné době došlo k významné události v Etickém panelu České televize, kdy všech pět jeho členů oznámilo svou rezignaci. Toto rozhodnutí vyvolalo otázky ohledně budoucnosti a složení tohoto důležitého orgánu dohledu v rámci veřejnoprávní

Přečíst »
Zlatá labuť online zdarma

Zlatá labuť – online zdarma

Bára Veselá je zavalena smůlou a musí se skrývat před spravedlností. Náhodou se ocitne jako prodavačka v módním oddělení nově otevřeného obchodního domu Zlatá labuť, který je jako palác luxusu a dominuje centru Prahy. Je

Přečíst »
Vlastimil Harapes si zahrál v mnoha filmech.

5 filmů, ve kterých hrál Vlastimil Harapes

Do filmového a tanečního nebe odešel herec, choreograf a baletní tanečník Vlastimil Harapes. Pojďme si připomenout známé filmy, ve kterých hrál zasloužilý umělec, jenž zemřel 15. května 2024, a které můžete zhlédnout online na Voyo.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*