Alice a Jack – online zdarma

Alice a Jack online zdarma
Sledujte seriál Alice a Jack online zdarma
Alice (Andrea Riseborough), samotářka s tajemným úsměvem, se setkává na rande s nesmělým Jackem (Domhnall Gleeson). Po noci plné nečekané blízkosti se ráno rozloučí a každý se vydá svou vlastní cestou. Přesto je jejich vzájemná přitažlivost jako magnet, který je znovu a znovu přitahuje k sobě.

Seriál Alice a Jack shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže. 

Trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Velká Británie

Žánr: Drama

Natočeno: 2023

Jaké jsou hlavní postavy?

Andrea Riseborough

Domhnall Gleeson

Aisling Bea

Aimee Lou Wood

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Která IPTV je pro vás vhodná

Která IPTV/OTT služba je pro vás ta pravá? 1. část

Kritéria pro výběr internetové televize se mohou u každého zájemce lišit. Na základě přímé zkušenosti s jednotlivými službami přinášíme několik postřehů. Obsah článku Cena Cena služby je bezesporu velice podstatný argument pro objednání (nejen) IPTV/OTT služby.

Přečíst »
Let´s Dance online zdarma

Let´s Dance – online zdarma

Sledujte živě v neděli večer a poté si můžete zhlédnout záznam. Velkolepá taneční show plná hvězd, elegance a emocí přináší úžasný mix celebrit spolu s talentovanými tanečními profesionály. Herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový

Přečíst »
Vodafone Nova Sport 5 a 6

Vodafone dnes přidal Nova Sport 5 a 6

Vodafone dnes do své programové skladby přidal žádané kanály Nova Sport 5 a 6.  Obsah článku Rozšíření sportovní nabídky na Vodafone TV – nové kanály a obsah Vodafone TV rozšiřuje svou sportovní nabídku o nové

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*