Nejlepší VOYO seriály

Okresní přebor patří na Voyo k nejlépe hodnoceným seriálům.
Okresní přebor patří na Voyo k nejlépe hodnoceným seriálům.

Patříte k milovníkům seriálů? Pak byste si neměli nechat ujít, pár zajímavých tipů na nejlepší VOYO seriály. Na své si přijdou mladší i starší diváci. Tak pojďme na to, výběr je zajímavý a nudit se rozhodně nebudete.

Obsah článku

Metoda Markovič: Hojer (2024) 92%

Metoda Markovič Hojer - online zdarma

Šestidílná série VOD platformy Voyo, která pojednává o dopadení a usvědčení vraha Ladislava Hojera, jenž má na svědomí vraždu minimálně pěti žen, v období roku 1978 – 1981. Skutečný příběh, který se zaměřuje na poněkud ojedinělý a zvláštní vztah kriminalisty Jiřího Markoviče k vyšetřovanému vrahovi Hojerovi. Hlavní roli si zahrál Petr Lněnička, který musel kvůli natáčení seriálu přibrat 10 kg a proměnit svou vizáž k nepoznání. Dále se můžete těšit na známé herce, jako jsou David Prachař, Václav Neužil nebo Vojtěch Kotek. Seriál slavil úspěch na mezinárodním festivalu Seriál Killer, kdy byl oceněn za nejlepší dílo střední a východní Evropy.

Pat a Mat (1976) 88%

Koumáci Pat a Mat nezkazí nikdy žádnou legraci. Rodinný animovaný seriál, který baví všechny generace. Hlavní inspirací seriálu je manuální nešikovnost. A přesto, že se jim dílo leckdy nevydaří, nehází flintu do žita a společně vymyslí nové řešení, se kterým jsou nakonec oba kamarádi spokojeni.

Okresní přebor (2010) 84%

Český seriál s šestnácti epizodami z venkovského fotbalového prostředí – klubu TJ Slavoj Houslice, který pobaví především mužskou část populace. V hlavních rolích uvidíte Ondřeje Vetchého, Davida Novotného, Luďka Sobotu nebo Pavla Kikinčuka. Vtipné scénky vypráví o partě fotbalistů a jejich rodinách, problémech a zájmech.

Mladý papež (2016) 82%

Desetidílný seriál od italského Paola Sorrentina, režiséra oscarového snímku Velká nádhera, pojednává o kontroverzním příběhu nejmladším papeži římskokatolické církve Pia XIII., vlastním jménem Lennyho Belarda, jehož nekompromisní povaha a oddanost ke křesťanské víře ho připraví o své bližní a přátelé.

Čtvrtá hvězda (2004) 78%

Český seriál Jana Prušinovského a Miroslava Krobota vypráví příběh mladého Štěpána, který pracuje v tříhvězdičkovém hotelu Meteor v Praze. Zamiluje se do recepční Pavlíny, ta ovšem jeho city neopětuje, navíc má partnera a příležitostného milence, údržbáře Davida. Pavlína si jde tvrdě za svým cílem, z tříhvězdičkového hotelu chce čtyřhvězdičkový. Situaci ji neulehčuje její exmanžel, ředitel Meteoru. Jak dopadne peripetie a propletence vztahů k získání čtvrté hvězdy pro hotel? To zjistíte po zhlédnutí seriálu.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Spalovač mrtvol online zdarma

Spalovač mrtvol – online zdarma

Československé psychologické drama z roku 1968, režiséra Juraje Herze, přináší fascinující příběh s charismatickým Rudolfem Hrušínským v hlavní roli. Hrušínský ztvárňuje Karla Kopfrkingla, svědomitého zaměstnance krematoria a milujícího otce, který pro svou rodinu vždy chce

Přečíst »
Nejlépe hodnocené filmy na ČSFD

Nejlépe hodnocené filmy na ČSFD

Většina z nás používá stránky ČSFD, když se hodláme podívat na nějaký film, ale ještě předtím chceme vědět názory dalších lidí, celkové hodnocení filmu a například i herce v hlavních rolích. Zajímá vás ale, jaké filmy jsou v této databázi hodnocené nejlépe? Možná vás překvapí, že většina je z 20. století! […]

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*