Okresní přebor – online zdarma

Okresní přebor online zdarma
Sledujte Okresní přebor online zdarma
Komediální seriál zasazený do prostředí venkovského fotbalového týmu sleduje jednu sezónu klubu SK Houslice. Děj mapuje radosti, strasti a komické situace, které členové týmu zažívají na hřišti i mimo něj, a poskytuje divákům zábavný pohled na svět amatérského fotbalu.
Seriál Okresní přebor shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Komedie

Natočeno: 2010

Jaké jsou hlavní postavy?

Ondřej Vetchý

David Novotný

Luděk Sobota

Pavel Kikinčuk

Leoš Noha

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Texaský masakr motorovou pilou online zdarma

Texaský masakr motorovou pilou – online zdarma

Když Heather zjistí, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se vydat na výlet se svými kamarády, aby si prohlédla svůj nový majetek. Po příjezdu je překvapena velkolepostí sídla, které zdědila. Netuší však,

Přečíst »
Pupendo, jeden z nejlepších českých retro filmů.

Nejlepší české retro filmy na Voyo

Chtěli byste se vrátit v čase? Zažít dobu vašich babiček nebo rodičů? Každé období s sebou nese pozitiva i negativa a možná bude lepší, když se na staré časy podíváte z pohodlí vašeho domova. Připravila jsme pro vás

Přečíst »
Kuki

Kuki TV ukončila na Slovensku prodej svých služeb

Operátor zastavil prodej svých balíčků Internetová služba Kuki TV ukončila od 1. června prodej svých služeb na Slovensku. Jde o překvapivý krok, který souvisí se změnou majitele firmy Nej.cz. Platforma působila na Slovensku od roku 2018.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*