Metoda Markovič: Hojer – online zdarma

Metoda Markovič Hojer - online zdarma
Metoda Markovič Hojer - online zdarma
Pojďte se ponořit do příběhu jednoho z nejznámějších vyšetřovatelů naší historie, Jiřího Markoviče, který se dostal do popředí díky sérii televizního dramatu. Tato šestidílná série, připravená pod záštitou Voyo | Originál, nám přiblíží, jakými způsoby pracovaly policejní složky, jak fungovala psychiatrie a především jaké specifické metody používal sám vyšetřovatel Markovič. Připravte se na napínavý pohled do světa tajemství a detektivní práce, který nás zavede až k jádru zločinu a lidské psychiky.
Metoda Markovič: Hojer online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Krimi

Natočeno: 2024

Jaké jsou hlavní postavy?

Petr Lněnička

Sarah Haváčová

Václav Neužil

Petr Uhlík

Vojtěch Kotek

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Motorsport

Sporty TV získali práva na vysílání motorsportu

Sporty TV, bezplatná celoplošná sportovní stanice, se stává novým domovem pro motorsport. Nově získala práva na vysílání FIA World Endurance Championship (WEC), což otevírá dveře pro fanoušky automobilových závodů k sledování prestižních událostí přímo z

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*