Jak pokračuje Ruža pre nevestu? Sledujte Život po ruži

Dvoudílná epizoda Život po růži
Dvoudílná epizoda Život po růži

Radkovo srdce vyhrála Stanka. Bohužel jim to nakonec po show nevyšlo. Zajímá vás, jak se změnil život této dvojice a dalším účastnicím slovenské reality show Ruža pre nevestu? Není nic lepšího než si pustit na Voyo novou speciální dvoudílnou sérii s názvem Život po růži.

Sledujte život vítězného páru a ostatních děvčat z reality show

Kdo sledoval romantické a napínavé finále reality show Ruža pre nevestu, tak ví, že Radko Urbanyak z Banské Bystrice, jenž podniká a žije v Norsku, si vybral za partnerku Stanku. O ženy neměl nouzi ani před reality show, ale svou životní lásku nenašel. A jak to celé mezi Stankou a Radkom dopadlo? Nejen v reality show se stává, že se něco nepodaří, stejně tomu je i v životě. Vítězný pár se rozhodl, že pár tvořit nebudou, ale zůstanou kamarádi.

Ve společnosti Nathana a dalších online reportérů děvčata prozradí, jak se jim změnily životy po jejich účasti v show, jaké nové výzvy a zkušenosti je potkaly. Pořad se věnuje tomu, jakým způsobem účast v reality show ovlivnila jejich každodenní život a jak se vyrovnávají s novou pozorností veřejností. A možná se i některá z děvčat zamilovala mimo show. „Nejdříve se Nathan podíval domů k Julii. Potom jsme se podívali k Jennifer, která jela k její mamince a nevlastnímu tatínkovi. Dále s Nathanem do studia, kde přišla Frederika a Lara, které si odpověděli na pár otázek, jako v růži,“ uvádí fanouškovská stránka na platformě Instagramu Ruza pre nevestu. V 1. díle se Radko a Stanka sešli a měli možnost si vše vyříkat. Stanka nezvládla své emoce a před Stankem se rozplakala.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Bourák online zdarma

Bourák – online zdarma

V malém severočeském městečku Šlukdorf žije Bourák (Ivan Trojan), věčný frajer, který má tendenci přivádět problémy nejen do svého domova, ale i do svého života. Jeho rodina už má plné zuby jeho nezodpovědného chování, ale

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*