Kde se natáčela Šíleně smutná princezna?

Kde se natáčela Šíleně smutná princezna
Kde se natáčela Šíleně smutná princezna

Určitě znáte tu nezapomenutelnou pohádku o Šíleně smutné princezně, ve které září Helena Vondráčková a Václav Neckář jako hlavní hrdinové. Tato klasika byla natočena v roce 1968 a zasazuje svůj příběh do malebných koutů naší vlasti. Kde se natáčela Šíleně smutná princezna? 

Obsah článku

V článku níže se dozvíte, kde se natáčela Šíleně smutná princezna. V případě zájmu se na ni poté můžete zdarma online podívat proklikem přes fialové tlačítko níže.

zámek Bojnice (Slovensko)

Zámek Bojnice je jedním z nejznámějších a nejkrásnějších hradů na Slovensku. Nachází se ve městě Bojnice v Trenčínském kraji. Je to jediný hrad na Slovensku, který byl vyhlášen za Národní kulturní památku. Jeho historie sahá do 12. století.
Bojnicky zámek, Šíleně smutná princezna

zámek Blatná

Zámek Blatná se nachází v jižních Čechách nedaleko města Strakonice v obci Blatná. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších renesančních památek v České republice.

zámek Blatná, Šíleně smutná princezna

rybník Hůrka – Bratronice

Rybník Hůrka se nachází nedaleko obce Bratronice v České republice. Jedná se o přírodní vodní nádrž, která má jak rekreační, tak i hospodářský význam pro danou oblast.
rybník Hůrka – Bratronice, Šíleně smutná princezna

Závišinský potok – Bezdědovice

Závišinský potok je menší vodní tok, který protéká nedaleko obce Bezdědovice v České republice. Jedná se o přítok řeky Mže, která je významnou řekou v západních Čechách.
Závišinský potok – Bezdědovice, Šíleně smutná princezna

Šíleně smutná princezna zdarma online ke shlédnutí

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Slečna Marplová online zdarma

Slečna Marplová – online zdarma

Paní Jane Marplová se zapojuje do řady dobrodružství, během nichž odhaluje záhadné vraždy. Tato amatérská detektivka sídlí v klidné anglické vesnici St. Mary Mead, proslavuje se svou analytickou schopností a je přitahována k řešení zločinů

Přečíst »
Jaký kabel pro připojení TV k internetu

Jaký kabel pro připojení TV k internetu

Právě jste si domů přivezli novou televizi a chcete ji k internetu připojit správně – po kabelu? Který ale koupit? V tomto návodu se dozvíte, jaký kabel pro připojení TV k internetu. Obsah návodu Hledejte

Přečíst »
Národní házená online zdarma

Národní házená – online zdarma

Skupina přátel, která v devadesátých letech triumfovala získáním mistrovského titulu v národní házené, se po letech dočká pozvánky na první klubové mistrovství veteránů v této disciplíně na Slovensku. Pod heslem „Míč v ruce, národka v

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*