Jedna rodina – online zdarma

Jedna rodina - online zdarma
Jedna rodina - online zdarma
Petra a Karel Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Petra má dvě děti s Filipem, zatímco Tomáš má také dvě děti s Klárou. Klára stále hledá nového partnera, ale zatím má smůlu. Nové uspořádání rodiny tak může být pro ni dosti náročné. Filip s novou manželkou Norikou má miminko Mikeše, o které se stará i jeho tatínek Bob, s nímž Filip a Norika žijí. Všichni čelí různým výzvám spojeným se společnou střídavou péčí, dodržováním pravidel a potýkají se s časovými, logistickými a finančními obtížemi, každý s různým úspěchem.

Jedna rodina online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Rodinný, Komedie

Natočeno: 2023

Jaké jsou hlavní postavy?

Tomáš Jeřábek (Karel Tejkal)

Tereza Kostková (Petra Tejkalová)

Zuzana Vejvodová (Klára Tejkalová)

Filip Blažek (Filip Holas)

Berenika Kohoutová (Norika Holasová)

Pavel Zedníček (Bob Holas)

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Rozvoj české televizní scény po pádu komunismu

Rozvoj české televizní scény po pádu komunismu

Česká televizní scéna prošla výrazným vývojem v období 90. let, když země prošla transformací z komunistického režimu k demokracii. Tato éra byla plná výzev a příležitostí pro televizní produkci, která se snažila reflektovat novou politickou,

Přečíst »
Vlastimil Harapes si zahrál v mnoha filmech.

5 filmů, ve kterých hrál Vlastimil Harapes

Do filmového a tanečního nebe odešel herec, choreograf a baletní tanečník Vlastimil Harapes. Pojďme si připomenout známé filmy, ve kterých hrál zasloužilý umělec, jenž zemřel 15. května 2024, a které můžete zhlédnout online na Voyo.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*