O mě se neboj – online zdarma

O mě se neboj online zdarma
O mě se neboj online zdarma
Život Evy, matky dvou dětí, která se právě rozvádí (hraje ji Veronika Arichteva), je jedno velké sousto chaosu. Musí se vyrovnávat s tím, že stále sdílí malý byt v Praze se svým sympatickým, ale nespolehlivým manželem (hraným Lukášem Příkazkým). Situace se zkomplikuje, když začne její manžel pociťovat žárlivost na mladého, sebevědomého právníka Martina (ztvárněného Václavem Matějovským), který se Evy začíná zvlášť zajímat. Mezi Martinem a Evou brzy začnou plát jiskry a do jejich života vstoupí nový, neočekávaný rozměr. Shlédněte film O mě se neboj online zdarma.
O mě se neboj online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Romantika, Komedie

Natočeno: 2022

Jaké jsou hlavní postavy?

Veronika Arichteva

Václav Matějovský

Lukáš Příkazký

Patricie Pagáčová

Veronika Lapková

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

jak udělat chytrou televizi

Jak udělat chytrou televizi

Máte doma starší zařízení, na které již výrobce nevydává aktualizace nebo od začátku není Smart? Pokud z takovéto televize chcete udělat (opět) chytrou, máte několik možností. Jak udělat chytrou televizi? Obsah návodu Použití chytré TV

Přečíst »
Alice a Jack online zdarma

Alice a Jack – online zdarma

Alice (Andrea Riseborough), samotářka s tajemným úsměvem, se setkává na rande s nesmělým Jackem (Domhnall Gleeson). Po noci plné nečekané blízkosti se ráno rozloučí a každý se vydá svou vlastní cestou. Přesto je jejich vzájemná

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*