Život pro samouky – online zdarma

Život pro samouky online zdarma
Sledujte film Život pro samouky online zdarma
Klára se ve svých čtyřiceti letech stále potýká se stejnými nejistotami jako v osmnácti, ale už to není tak roztomilé. Její manželství se rozpadne přes noc a ona se opět ocitne v chaotickém světě randění. Vedle toho musí vychovávat dvě dcery, zvládat životní styl své excentrické matky a navíc dostane rady od úžasné vztahové koučky. Dříve měla svůj život docela naplánovaný, ale teď se musí naučit, jak si poradit sama.
Život pro samouky online zdarma najdete ve fialovém tlačítku níže.

Trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Komedie

Natočeno: 2023

Jaké jsou hlavní postavy?

Jana Plodková

Barbora Seidlová

Zuzana Kronerová

Václav Neužil

Jaroslav Plesl

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Okresní přebor online zdarma

Okresní přebor – online zdarma

Komediální seriál zasazený do prostředí venkovského fotbalového týmu sleduje jednu sezónu klubu SK Houslice. Děj mapuje radosti, strasti a komické situace, které členové týmu zažívají na hřišti i mimo něj, a poskytuje divákům zábavný pohled

Přečíst »
Metoda Markovič Hojer - online zdarma

Metoda Markovič: Hojer – online zdarma

Pojďte se ponořit do příběhu jednoho z nejznámějších vyšetřovatelů naší historie, Jiřího Markoviče, který se dostal do popředí díky sérii televizního dramatu. Tato šestidílná série, připravená pod záštitou Voyo | Originál, nám přiblíží, jakými způsoby

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*