Přišla v noci – online zdarma

Přišla v noci online zdarma
Přišla v noci online zdarma
Když pár třicátníků přivítá matku jednoho z nich do svého domova, netuší, že se právě vstupem přes ten práh ocitli v komorním očistci. Poklidný život, který si dosud užívali, se začíná měnit v chaotické trosky. Valerie, pěstěná šedesátnice, se ukáže být energickou divou, která postupně ovládá nejen prostor bytu, ale i mysl svých obyvatel. Plíživá domácí invaze nabírá na síle, jistoty se otřásají a hranice soukromí se hroutí. Mají matky a tchýně vždycky pravdu? Skutečně nás mají na paměti? A není možná právě kvůli tomu, že nás mají rády, těmi největšími monstry? Tato dynamičtější verze popisuje, jak taková situace může převést klidný domov v bojiště o vlastní prostor a autonomii.
Přišla v noci online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Krimi

Natočeno: 2023

Jaké jsou hlavní postavy?

Simona Peková

Jiří Rendl

Annette Nesvadbová

Vladimír Kratina

Judit Bárdos

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Co je to chromecast

Co je to Chromecast

Chromecast je multimediální zařízení vyvinuté společností Google. Je to malé zařízení, které se připojuje k televizoru pomocí portu HDMI. Chromecast umožňuje bezdrátově přenášet obsah z mobilních zařízení, tabletů nebo počítačů na televizní obrazovku. Obsah Výhody

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*