HBO Max se mění na Max. Co bude jinak?

HBO
HBO

Streamovací služba společnosti Warner Bros. byla pod jménem HBO Max spuštěna 27. května 2020. Letos, konkrétně 21. května, dojde k její změně na Max. V nové podobě přinese podívanou skutečně pro každého.

Obsah článku

Změna nikoli kosmetická

Za suverénně nejvýraznější změnu této transformace lze považovat start zcela nových tarifů pro uživatele a také doplňkových balíčků sportovních přenosů. Bude se tak jednat o velmi pestré spektrum vysoce kvalitního obsahu pokrývajícího všechny představitelné žánry i formáty.

Na Max tak najdete Discovery+, HBO Originals, Max Originals, filmy z produkce Warner Bros. či DC a mnoho dalšího. Je tak jasné, že nejde jen o rebranding, ale skutečně hlubší proměnu. Velkým tahounem jsou hlavně přímé sportovní přenosy Eurosportu.

Vzato čistě početně se nabídka programů zhruba zdvojnásobí, což slibuje vynikající divácký zážitek napříč diváckými preferencemi i věkovými skupinami. V knihovně přibydou seriály typu true crime, dále mnoho pořadů o vaření nebo s tipy pro domácnost. Ani vaše ratolesti nepřijdou zkrátka, nabídka dětských pořadů slibuje velkou pestrost.

Ať tedy oceníte premiérové seriály, nové i starší kultovní snímky, sport nebo lineární kanály, přijdete si na Maxu opravdu na maximum. Letos v létě se navíc Max stane jediným kanálem, kde bude možné spolehlivě sledovat veškerá sportovní klání Olympijských her v Paříži. Ty mají být součástí každé varianty předplatného.

Jak na Max přejít?

Patříte-li momentálně mezi zákazníky Telly, bude pro vás při využívání služby HBO Max přechod na novou podobu velmi snadný. Stačí otevřít aplikaci a najdete oznámení o aktualizaci. Při návštěvě webu hbomax.com pak budete automaticky přesměrování na nové stránky poskytovatele.

Veškeré vámi používané přihlašovací údaje zůstávají totožné, systém přenese i vaše profily, nastavení či seznamy oblíbených pořadů. Nic vám tak nebude bránit pokračovat ve sledování tam, kde jste přestali.

Jak je to s cenou?

Dle aktuálně známých informací zůstane předplatitelům po spuštění nové verze původní cena minimálně 60 dní. První obnova tarifu po 23. červenci 2024 bude za cenu tarifu Standard dle momentální sazby. Obecně se ceny liší dle druhu tarifu a poskytovatele této služby.

Technické novinky

Určitě oceníte program šitý přímo na míru, efektivnější vyhledávání a mnohem rozsáhlejší výběr. Max bude možné sledovat na počítači, telefonu či tabletu, herních konzolích, set-top boxech i streamovacích zařízeních. Kompletní seznam podporovaných možností najdete na adrese https://help.max.com/devices.

Přejeme vám příjemnou zábavu.

Dále si přečtěte:

Souboj na talíři online zdarma

Souboj na talíři – online zdarma

Na jedinečném Festivalu hvězdných chutí v pražském O2 Universu se spojují vynikající jídlo, nezapomenutelná atmosféra a zážitky ze skvělých pokrmů, které připravují nejlepší šéfkuchaři Česka. Je to událost, která spojuje gurmánské lahůdky s uměním a

Přečíst »
nejbohatší herci světa

Nejbohatší herci světa a čím se proslavili

Každý jsme viděli minimálně jednou v životě v televizi nějakého herce a říkali si, jaké by to bylo, kdybychom byli stejně bohatí jako on. Kdo jsou ale ti nejbohatší herci na celém světě? Převažují hlavně ženy, nebo muži? Díky kterému filmu se proslavili a hrají ještě? […]

Přečíst »
Která IPTV je pro vás vhodná

Která IPTV/OTT služba je pro vás ta pravá? 1. část

Kritéria pro výběr internetové televize se mohou u každého zájemce lišit. Na základě přímé zkušenosti s jednotlivými službami přinášíme několik postřehů. Obsah článku Cena Cena služby je bezesporu velice podstatný argument pro objednání (nejen) IPTV/OTT služby.

Přečíst »
Výměna manželek online zdarma

Výměna manželek – online zdarma

V televizním pořadu nazvaném Výměna manželek, který se vysílá od roku 2005 na televizní stanici Nova, se každý díl zapojují dvě rodiny. Tyto rodiny si za finanční odměnu (původně 50 000 Kč, později zvýšené na

Přečíst »
OK TV

Co přinese nová OK TV, která startuje 16.5.?

Český televizní trh má od 16. května nového hráče. Televize OK TV přichází s mottem „Televize, která vás ocení!“ a slibuje širokou škálu programů a soutěží pro své diváky. S jakým přijde obsahem a které

Přečíst »
Láska klepe na dveře online zdarma

Láska klepe na dveře – online zdarma

Eda, mladá a bystrá žena, pociťuje k Serkanu Bolatovi nenávist hluboko v srdci, protože zrušil stipendia umožňující studium v zahraničí. Jejich cesty se střetávají na univerzitní půdě a Eda rozhodně nemíní šetřit pohledného mladíka, který

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*