Mimořádná událost – online zdarma

Mimořádná událost online zdarma
Mimořádná událost online zdarma
Malebnou českou krajinou projíždí motoráček. Strojvedoucí se s ním pohybuje jistě, ale náhle musí náhle zastavit mezi poli. Vlak se však začne pohybovat dál, a to bez něj. Cestující jsou zmatení, když zjistí, že jedou špatným směrem, a začínají hlasitě protestovat. Kabina strojvedoucího je ale uzamčená, což vyvolává paniku v motoráčku. Mobilní telefony nejsou k ničemu, stejně jako zoufalý křik z oken. Když se cestujícím podaří rozbít dveře kabiny strojvůdce, potvrdí se jejich nejhorší obavy – motoráček nikdo neřídí. Tato neuvěřitelná situace je inspirována skutečnou událostí, která dodává příběhu napětí a dramatický náboj.
Mimořádná událost online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2022

Jaké jsou hlavní postavy?

Igor Chmela

Jana Plodková

Jenovéfa Boková

Ctirad Götz

Tereza Marečková

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Souboj na talíři online zdarma

Souboj na talíři – online zdarma

Na jedinečném Festivalu hvězdných chutí v pražském O2 Universu se spojují vynikající jídlo, nezapomenutelná atmosféra a zážitky ze skvělých pokrmů, které připravují nejlepší šéfkuchaři Česka. Je to událost, která spojuje gurmánské lahůdky s uměním a

Přečíst »
jak udělat chytrou televizi

Jak udělat chytrou televizi

Máte doma starší zařízení, na které již výrobce nevydává aktualizace nebo od začátku není Smart? Pokud z takovéto televize chcete udělat (opět) chytrou, máte několik možností. Jak udělat chytrou televizi? Obsah návodu Použití chytré TV

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*