EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru – online zdarma

EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru online zdarma
EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru online zdarma
Připravte se na nový dokument mapující kariéru světově uznávané snowboardcrossařky Evy Adamczykové. Tento poutavý snímek vás zavede do zákulisí jejího týmu a odhalí prostředí, ze kterého Eva pochází. Za poslední roky prošla nelehkými zkouškami jak v osobním, tak pracovním životě. Skrze tento dokument budete moci nahlédnout do toho, jak se s těmito výzvami vypořádala a co ji posilovalo v nejtěžších okamžicích. Připravte se na inspirativní příběh odvahy, vytrvalosti a osobního růstu.
EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Dokument

Natočeno: 2024

Jaké jsou hlavní postavy?

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Nejbohatší herci ČR

Nejbohatší herci ČR

Přemýšleli jste někdy, jaké by bylo být celostátně známý herec a vydělávat si miliony? Pokud sledujete alespoň trochu naše české filmy a seriály, jsou vám některá jména a tváře povědomé. Takže kdo jsou naši nejbohatší herci a kolik žen mezi nimi je? […]

Přečíst »
Deníček moderního fotra online zdarma

Deníček moderního fotra – online zdarma

Někdy vás život zasáhne nečekaně a postaví vás před situaci, kterou jste si nikdy nepředstavovali, ale musíte se s ní vypořádat jako chlap! Nataša a Dominik se najednou ocitnou v roli rodičů, a to zcela

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*