Co přinese nová OK TV, která startuje 16.5.?

OK TV
OK TV
Český televizní trh má od 16. května nového hráče. Televize OK TV přichází s mottem „Televize, která vás ocení!“ a slibuje širokou škálu programů a soutěží pro své diváky. S jakým přijde obsahem a které známé tváře na tomto kanálu uvidíme?

Obsah článku

Vlastní tvorba - nový trend na českém televizním trhu

OK TV se odlišuje od ostatních televizních stanic tím, že nabídne téměř dvacet vlastních pořadů. Namísto klasických zpráv a politických diskuzí se zaměří na zábavné, lifestylové a soutěžní pořady, které mají oslovit diváky ve věku 35+.

Inovativní obchodní model - spojení reklamy a soutěží

Hlavním obchodním modelem stanice je prodej reklamního prostoru. OK TV se zaměří na české menší zadavatele a nabídne jim možnost propojení reklamy se soutěžemi pro diváky, čímž vytvoří inovativní způsob propagace.

Zaměření na diverzitu - zábava pro každého

Cílem OK TV není soutěžit s velkými hráči na trhu, ale poskytnout divákům možnost volby a nabídnout pozitivní obsah. Stanice je navržena tak, aby oslovila širokou škálu publika od žen v dopoledních hodinách až po rodinnou zábavu večer a o víkendech.

Inovativní přístup k vysílání - odměňování věrných diváků

OK TV se snaží o unikátní model odměňování věrných diváků prostřednictvím soutěží a speciálních akcí, jak ve studiu, tak i doma u obrazovek. Cílem je zvýšit diváckou angažovanost a zajistit dlouhodobou životaschopnost stanice.

OK TV - závěr

Televize OK TV přináší nový přístup k televiznímu vysílání v České republice. S důrazem na zábavu, lifestylové pořady a inovativní obchodní model chce stanice oslovit široké spektrum diváků a stát se klíčovým hráčem na českém televizním trhu.

Dále si přečtěte:

Nejbohatší herci ČR

Nejbohatší herci ČR

Přemýšleli jste někdy, jaké by bylo být celostátně známý herec a vydělávat si miliony? Pokud sledujete alespoň trochu naše české filmy a seriály, jsou vám některá jména a tváře povědomé. Takže kdo jsou naši nejbohatší herci a kolik žen mezi nimi je? […]

Přečíst »
Premier Sport

Premier Sport 4 v nabídkách Magenta TV i Magio TV

Kanál věnovaný bojovým sportům Premier Sport 4 se objevil v nabídkách Magenta Tv i sesterské slovenské Magio TV, má to ale háček. Dostupnost Premier Sport 4 Stanice nabízí živé přenosy a záznamy z největší česko-slovenské organizace smíšených

Přečíst »
Čarodějky online zdarma

Čarodějky – online zdarma

Tři sestry jsou přivedeny spiritistickou tabulkou do podkroví, kde objeví starodávnou rodinnou knihu kouzel. Přečtením jednoho zaklínadla probudí své dlouho spící čarodějnické schopnosti. Prue (Shannen Doherty) získá telekinezi, Piper (Holly Marie Combs) dokáže zastavit čas

Přečíst »
Jedna rodina - online zdarma

Jedna rodina – online zdarma

Petra a Karel Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Petra má dvě děti s Filipem, zatímco Tomáš má také dvě děti s Klárou. Klára stále hledá nového partnera, ale zatím má smůlu. Nové

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*