Iveta – online zdarma

Iveta
Iveta

Po třinácti letech od rozchodu s Ladislavem Štaidlem se pro Ivetu celý svět obrátil naruby. Její hudební alba už nezaznamenávají takový úspěch jako dříve, ale stále věří, že se zase vrátí do světla reflektorů. Prošla neúspěšným manželstvím, ale hluboko v srdci si stále zachovává naději, že pravá láska na ni čeká. Především však má po svém boku to nejdůležitější – svého dospívajícího syna. Kvůli němu se snaží překonat své vnitřní démony. Je to on, kdo jí stojí po boku, i když se jí nedaří a bulvár čeká na každý její krok. Ano, kdysi toužila po slávě – nyní však touží po prostém, normálním životě. Pro Artura, pro sebe. Sledujte seriál Iveta online zdarma.

Iveta online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2022 – 2023

Jaké jsou hlavní postavy?

Anna Fialová (Iveta Bartošová)

Vojtěch Vodochodský

Eliška Křenková

Igor Chmela

Alena Mihulová

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Znamení koně online zdarma

Znamení koně – online zdarma

Na pozadí malebné krajiny se odehrává drama mezi dvěma rivalizujícími rodinnými farmami. Farmy Slunečná hora, patřící rodině Horových, a Svatý Hubert, kterou vlastní rodina Kalinových, soupeří o úrodnou půdu a prestiž v regionu. Po neočekávané

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*