Zajímavé spojení Skylink live TV a Apple TV+

Skylink
Skylink

Zajímavý produkt pro fanouška klasické tv i kvalitní streamovací služby.

Obsah článku

Pro koho je určená?

Internetovou televizi skylink live TV není třeba zvlášť představovat. Ačkoliv se značka Skylink původně profilovala jako čistě satelitní, vývoj TV segmentu nutně poznačil i jí. OTT službu pořídí každý zájemce bez ohledu na to, zda využívá satelit. I když se nabídka postupně rozšiřuje, není nejvhodnější po fanoušky velikého množství stanic. V nejvyšším balíčku s HBO jich aktuálně poskytuje 91.

Skylink live TV pro fanoušky sportu – ano i ne

Skylink live TV může být zajímavá pro fanoušky anglické Premier League nebo ženské WTA. Na tu má práva až do roku 2028, takže Skylink zůstává pro fanouška ženského tenisu nevyhnutelností. Radost budou mít také příznivci prvotřídního fotbalu z Anglie, protože služba jim nabízí všech 380 zápasů ligy živě s českým a slovenským komentářem a k tomu 9 specializovaných pořadů o fotbale. Horší je situace pro milovníky zimních sportů nebo cyklistiky. Skylink je již 4 roky bez programů skupiny WBD – nenajdete tam nic z jejího dokumentárního portfolia nebo Eurosporty – dlouhodobě nejoblíbenější kanály se sportovním obsahem. Náplastí může být přítomnost kanálu Nova Sport 5 s live přenosy žádané F1.

Volba pro milovníky kvalitního filmu

Od února 2024 začala Skylink live TV nabízet obsah streamovací služby Apple TV+ ve vybraných balíčcích. Zájemci tak mají přístup nejen k televiznímu a sportovnímu obsahu, ale i k ceněným snímkům filmového a televizního světa. Služba Apple TV + totiž sází na kvalitu z hlediska obsahu. Pro filmového nadšence tak vzniká atraktivní nabídka za 289 Kč (na první 3 měsíce 216 Kč) dostane 46 TV programů s kompletní knihovnou Apple TV+. V ceně je i další videotéka z dílny CANAL+.

Uživatelské prostředí

Spojení s Apple TV+ mě oslovilo a službu už nějaký ten pátek využívám. Knihovnu Apple spustíte v prostředí samotné aplikace. Je dobré vědět, že knihovna sice poskytuje v zásadě kompletní filmotéku streamovací služby, ale výhradně a pouze v HD rozlišení. Filmy ve 4K si teda nevychutnáte. To však nemusí tolik mrzet, jelikož samotný Apple TV+ vychází na 199 Kč a ve spojení s dalšími programy Skylinku vás služba vyjde jen o 89 Kč více. Filmy z knihovny Apple si vychutnáte ve FHD na všech zařízeních, horší je situace TV stanic. Webový prohlížeč, tablet a mobil maximálně 720p, FHD pouze ve smart TV. Subjektivně obrazová kvalita tahá za kratší konec v porovnání s NejPřipojení nebo Kuki.

Závěr

Skylink live TV je zajímavou volbou pro fanoušky TV vysílání a kvalitní streamovací služby. Zákazník tak dostává dvě služby za jednu cenu. Pokud se obejdete bez kanálů skupiny WBD, tak určitě stojí za to minimálně si jí vyzkoušet.

skylink

Dále si přečtěte:

Která IPTV je pro vás vhodná

Která IPTV/OTT služba je pro vás ta pravá? 1. část

Kritéria pro výběr internetové televize se mohou u každého zájemce lišit. Na základě přímé zkušenosti s jednotlivými službami přinášíme několik postřehů. Obsah článku Cena Cena služby je bezesporu velice podstatný argument pro objednání (nejen) IPTV/OTT služby.

Přečíst »
Sporty TV

Sporty TV oznámila první data o sledovanosti

Sportovní stanice Sporty TV zveřejnila první údaje o své sledovanosti a výsledky jsou povzbudivé. V dubnu si kanál zapnulo 298 tisíc lidí starších čtyř let, kteří sledovali vysílání alespoň tři minuty v kuse. Průměrně během

Přečíst »
Přišla v noci online zdarma

Přišla v noci – online zdarma

Když pár třicátníků přivítá matku jednoho z nich do svého domova, netuší, že se právě vstupem přes ten práh ocitli v komorním očistci. Poklidný život, který si dosud užívali, se začíná měnit v chaotické trosky.

Přečíst »
Princ Mamánek online zdarma

Princ Mamánek – online zdarma

Princ Ludvík je velmi blízký své matce, královně Ludmile. Nicméně, Ludvík je už dávno dospělý, ale stále se bojí téměř všeho, vyhýbá se manželství a většinu času tráví poflakováním po zámku. Král Radomil proto připraví

Přečíst »
Let´s Dance online zdarma

Let´s Dance – online zdarma

Sledujte živě v neděli večer a poté si můžete zhlédnout záznam. Velkolepá taneční show plná hvězd, elegance a emocí přináší úžasný mix celebrit spolu s talentovanými tanečními profesionály. Herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*