Zlatá labuť – online zdarma

Zlatá labuť online zdarma
Zlatá labuť online zdarma
Bára Veselá je zavalena smůlou a musí se skrývat před spravedlností. Náhodou se ocitne jako prodavačka v módním oddělení nově otevřeného obchodního domu Zlatá labuť, který je jako palác luxusu a dominuje centru Prahy. Je to 15. březen 1939, kdy okupační vojska vstupují do země, a právě za výlohami Zlaté labutě se odehrávají historické události. Kromě Bářiných záležitostí sledujeme i osudy jejích kolegyň: Evy Duškové, toužící po slávě herečky, a Aleny Zimové. V Zlaté labuti vládne rodina Kučerů, v jejímž čele stojí neústupný otec Rudolf, klidná matka Božena a tři děti: Rudolf mladší, vázaný na invalidní vozík, nejmladší Petr, který má své problémy, a hlavně Irena, sestra, která se snaží ovládnout rodinný klan a žije ve složitém vztahu se svým manželem Lukášem.

Zlatá labuť online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu Zlatá labuť

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2023

Jaké jsou hlavní postavy?

Marta Dancingerová  (Bára Veselá)

Adam Vacula (Petr Kučera)

Daniel Kolářová (Božena Kučerová)

Petr Stach (Rudolf Kučera ml.)

Kristýna Podzimková (Irena Mašková)

Hana Kusnjerová (Valerie Horká)

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Alice a Jack online zdarma

Alice a Jack – online zdarma

Alice (Andrea Riseborough), samotářka s tajemným úsměvem, se setkává na rande s nesmělým Jackem (Domhnall Gleeson). Po noci plné nečekané blízkosti se ráno rozloučí a každý se vydá svou vlastní cestou. Přesto je jejich vzájemná

Přečíst »
Zlatá labuť online zdarma

Zlatá labuť – online zdarma

Bára Veselá je zavalena smůlou a musí se skrývat před spravedlností. Náhodou se ocitne jako prodavačka v módním oddělení nově otevřeného obchodního domu Zlatá labuť, který je jako palác luxusu a dominuje centru Prahy. Je

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*