Sporty TV oznámila první data o sledovanosti

Sporty TV
Sporty TV
Sportovní stanice Sporty TV zveřejnila první údaje o své sledovanosti a výsledky jsou povzbudivé. V dubnu si kanál zapnulo 298 tisíc lidí starších čtyř let, kteří sledovali vysílání alespoň tři minuty v kuse. Průměrně během dne kanál přitáhl pozornost 25 tisíc diváků, kteří sledovali alespoň tři minuty v kuse. Tyto informace pocházejí z technické zprávy pro potenciální odběratele dat ATO – Nielsen, na kterou upozornil provozovatel stanice.

Obsah článku

Pozitivní hodnocení od Perinvest Group

Společnost Perinvest Group, která Sporty TV provozuje, vyjádřila svou spokojenost s výkonem kanálu. Jan Smíšek, výkonný ředitel Perinvest Group, uvedl: „Výsledek je velmi pozitivní – sledovanost je vyšší, než jsme před spuštěním Sporty TV očekávali. Jsme rádi, že diváci dokážou práci našeho týmu ocenit a věříme, že je bude vysílání bavit i nadále.“ Tento úspěch naznačuje, že stanice našla své publikum a že nabídka programu diváky zaujala.

Nejvyšší sledovanost ve večerních hodinách

Největší počet diváků Sporty TV zaznamenala mezi 17:30 a 21:00 hodinou. V tomto období byl největší zájem o play off 2. hokejové ligy, play off volejbalové extraligy mužů a žen, semifinálové zápasy play off florbalové Superligy a o přenos vytrvalostního motoristického závodu FIA WEC 6h z Imoly. Z vlastní tvorby stanice nejvíce diváky zaujal magazín „Zdravě na talíři“, který se věnuje vaření nutričně vyvážených pokrmů.

Plány na rozšíření programové skladby

Sporty TV pracuje na dalším rozšíření své programové nabídky. Ve spolupráci s Českým volejbalovým svazem získala práva na vysílání prestižního beachvolejbalového turnaje Beach Pro Tour Elite 16 z portugalského Espinha, který začal již minulý čtvrtek. Jan Smíšek uvedl, že společnost jedná o zařazení dalších beachvolejbalových turnajů Beach Pro Tour Elite 16 v letošní sezoně. Pro příští rok plánují pokračovat s přenosy vytrvalostního motoristického závodu FIA WEC, a pro fotbalové fanoušky může být velmi atraktivní mezistátní přátelské utkání USA – Brazílie. Další fotbalové projekty jsou rovněž v jednání.

Shrnutí

Sporty TV dosáhla po svém spuštění úspěšných výsledků v sledovanosti, překonávajících očekávání. Pozitivní ohlasy od diváků a plány na rozšíření programové skladby naznačují, že stanice bude pokračovat v růstu a nabízet atraktivní obsah pro širokou škálu sportovních fanoušků. Tento úspěch podtrhuje význam kvalitního a rozmanitého sportovního vysílání, které dokáže přitáhnout a udržet diváky.

Kde sledovat Sporty TV?

Tento kanál můžete sledovat již v základní IPTV nabídce většiny poskytovatelů IPTV. Například u NejPřipojení TV již za 195 Kč/měs.

Dále si přečtěte:

Lepší TV dostala novou grafiku

Televize přistoupila ke drobným změnám svého designu OTT služba Lepší TV inovovala své uživatelské prostředí. Jde o drobné změny, ale uživatel je rozhodně ocení. V základním panelu po spuštění TV přibyly nové funkce. Původně se jednalo

Přečíst »

Nejznámější filmy a pohádky české scény

Pohádky se staly nedílnou součástí české kultury a rozhodně jsou něco, na co bychom měli být pyšní. Ovlivňují nás už po několik generací a je vždy krásné sejít se s rodinou a zapnout si staré známé Tři oříšky pro Popelku. Které filmové pohádky jsou ale nejznámější?   […]

Přečíst »
Pohlreichův souboj restaurací online zdarma

Pohlreichův souboj restaurací – online zdarma

Zdeněk Pohlreich, který se již padesát let pohybuje v profesionální gastronomii, nyní z doporučení diváků vybere dvanáct restaurací, které čeká jeho náročný zátěžový test. Ty nejlepší z nich se pak utkají mezi sebou. Podívejte se

Přečíst »
Jedna rodina - online zdarma

Jedna rodina – online zdarma

Petra a Karel Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Petra má dvě děti s Filipem, zatímco Tomáš má také dvě děti s Klárou. Klára stále hledá nového partnera, ale zatím má smůlu. Nové

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*