Vodafone TV podporuje LG televizory až modely 2020

LG televizory s operačním systémem WebOS ve verzi 5.x a novější nyní nabízejí možnost přímého přístupu k internetové platformě Vodafone TV, a to bez potřeby externího set-top boxu. Tato dlouho očekávaná aplikace byla představena operátorem, umožňující uživatelům pohodlně streamovat obsah přímo na svých LG televizorech s podporovaným operačním systémem. Jinde však bez problému podporuji modely do roku 2016.

Telekomunikační firma informovala na svých webových stránkách o možnosti využívání internetové platformy Vodafone TV přímo na televizorech LG s operačním systémem WebOS 5.x a novějším. Tato novinka však zároveň přináší znevýhodnění pro uživatele modelů od roku 2020 ve srovnání s ostatními operátory, včetně velkých hráčů na trhu, jako jsou O2 TV, Magenta TV (T-Mobile) nebo Skylink. NejPřipojení TV podporuje modely od roku 2016.

Aplikace Vodafone TV byla již dříve podporována na televizích s operačním systémem Android, a od května 2023 je dostupná také pro televize Samsung s operačním systémem Tizen. Pro ty, kteří nemají televizi s podporou aplikace Vodafone TV, existuje možnost přehrávání obsahu na velké obrazovce pomocí streamovacích technologií, jako jsou Chromecast a AirPlay. Vodafone TV je k dispozici i ve formě kabelové televize v síti bývalé společnosti UPC Česká republika.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*