TV Nova koncem února spustí stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6

nova sport
Televize Nova plánuje rozšířit svůj sportovní repertoár od 29. února letošního roku. Představí pátý a šestý kanál z rodiny Nova Sport, zaměřený na motorsport a nabídnou nejlepší zážitky z Formule 1 a MotoGP.

Obsah článku

Nova Sport 5 - přímé přenosy Formule 1 a WorldSBK

Na Nova Sport 5 se fanoušci motorsportu mohou těšit na kompletní pravidelné exkluzivní přímé přenosy Formule 1, včetně exkluzivní licence na tento prestižní závodní seriál. K tomu se přidají fascinující závody ze světa superbiků (WorldSBK) a vybrané fotbalové zápasy z evropských lig, jako jsou Bundesliga, LaLiga a Serie A. Nova Sport 5 bude dostupná pro zákazníky O2 TV a Skylink.

Nova Sport 6 - adrenalinové okamžiky z MotoGP a fotbalových Areálů

Stanice Nova Sport 6 bude přinášet adrenalinové okamžiky z MotoGP a dalších motorsportových akcí. Kromě toho nabídne vybrané fotbalové zápasy z prestižních evropských lig. Nova Sport 6 bude zpočátku dostupná v nabídce O2 TV, a jednání s dalšími distributory jsou momentálně v průběhu.

Rozšíření nabídky a vylepšení zážitku pro pportovní fanoušky

Dana Tomášková, ředitelka digitálních služeb a O2 TV, zdůrazňuje, že Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budou zařazeny do základního tarifu O2 TV Bronzová. To znamená, že tyto kanály budou dostupné nejen pro zájemce o motorsport, ale také pro širší skupinu diváků, včetně těch s tarify O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá, O2 TV Business a v předplacených tarifech.

Skylink také nabídne Nova Sport 5 ve svém balíčku Kombi+ a vyšších.

Nový rok, nový obsah: Nova Sport 1 a 2 také s novinkami

Vedoucí sportu pro TV kanály & VOD TV Dušan Mendel sdílí, že Nová Sportovní Stanice nejen rozšiřují svou nabídku, ale také obohacují obsah na stávajících kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Nové přímé přenosy z NFL, posílená nabídka bojových sportů a práva na mezinárodní zápasy ženského fotbalu jsou jen některé z novinek, které fanoušci mohou očekávat.

S historií vysílání od roku 2008 a nedávným zdvojnásobením sportovních stanic v létě 2021, skupina Nova pokračuje ve svém závazku poskytovat kvalitní a rozmanitý sportovní obsah.

Dále si přečtěte:

Zdarma TV

Zdarma TV – proč se projekt neuchytí?

Od zavedení v roce 2021 se služba Zdarma TV snažila přilákat české televizní diváky, kteří upřednostňují bezplatný příjem programů. Tento krok představoval zajímavou alternativu pro ty, kteří chtěli sledovat základní televizní obsah bez finančních nákladů.

Přečíst »
barrandov

TV Barrandov má poloviční tržby

Vývoj tržeb televizní skupiny Barrandov reflektuje klesající trend podílu na sledovanosti. Oproti období před covidem se tržby a sledovanost snížily o polovinu, což není pro provozovatele, Jaromíra Soukupa, právě veselá zpráva. Obsah článku Nebylo snad

Přečíst »
telly

Telly rozšířilo podporu pro televize s OS VIDAA

Společnost Telly, provozovatel internetové a satelitní služby, přináší novinky v rozšíření dostupnosti svých televizních aplikací. Nejen televizory Hisense s operačním systémem VIDAA OS, ale i další známé značky nyní podporují aplikaci Telly. Zákazníci mohou využívat

Přečíst »
Rakuten TV

Rakuten TV je pro Apple dostupná už i v české verzi

Rakuten TV, populární streamingová služba, přináší svým uživatelům novou možnost v podobě českého prostředí. Rakuten TV je dynamická streamingová platforma, která v poslední době proniká do českého mediálního prostoru. Co přesně tato služba přináší a

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*