Svatba na první pohled (Austrálie) – online zdarma

Svatba na první pohled online zdarma
Podívejte se na pořad Svatba na první pohled online zdarma

Může věda pomoci najít vysněného partnera? Jedinečná světová romantická show, kde hlavní roli hraje láska, přichází na Voyo v australské verzi. Ženich a nevěsta se poprvé setkají až na své vlastní svatbě, poté odjedou na svatební cestu a následující měsíc žijí ve společné domácnosti. Vyjde jim to spolu? Sledujte tento fascinující sociální experiment a zjistěte to. Podívejte se na reality show Svatba na první pohled online zdarma právě teď.

Reality Show Svatba na první pohled (Austrálie) shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Ukázka

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Austrálie

Žánr: Reality Show

Natočeno: 2015-2021

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Nekonečná láska online zdarma

Nekonečná láska – online zdarma

Chudý student důlního inženýrství Kemal a bohatá Nihan se náhodně seznámí při cestě autobusem a okamžitě se do sebe vášnivě zamilují. Jenže Nihanin otec se potýká s finančními problémy a jeho firmě hrozí krach. Rodina

Přečíst »
internetova-bezpecnost

Bezpečnost nejen při platbách kartou

Protože se placení kartou stalo naprostým standardem, kyberzločinci nezahálí. Nové případy okradení a dalších podvodů najdete na zpravodajských portálech prakticky denně. A protože předplacení televize je také nákupem v online prostředí, neškodí zopakovat základy bezpečnosti.

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*