Rašín – online zdarma

Rašín
Rašín

Představte si to: jediný muž, odvážný a nezdolný, jenž se odvážil snít o vlastním státě, když mocné monarchie vládly zemi. To je příběh Aloise Rašína, prvního ministra financí Československa. Přestože se zdálo, že je vše proti němu, dokázal prosadit svůj sen o nezávislosti, odmítl podřídit se vládnoucí monarchii a odolal i lákání carského Ruska. Ale to nebylo všechno. On sám sepsal první zákon nově vzniklého státu, jehož touha po svobodě byla natolik silná, že byla nezastavitelná. Takové příběhy nezapomenutelných hrdinů nám připomínají, že s odvahou a vytrvalostí můžeme překonat i ty nejtěžší překážky a naplnit své největší sny. Sledujte Rašín online zdarma.

Rašín online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2018

Jaké jsou hlavní postavy?

Ondřej Vetchý (Alois Rašín)

Miroslav Donutil

Zuzana Stivínová

Lenka Vlasáková

Viktor Preiss

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Souboj na talíři online zdarma

Souboj na talíři – online zdarma

Na jedinečném Festivalu hvězdných chutí v pražském O2 Universu se spojují vynikající jídlo, nezapomenutelná atmosféra a zážitky ze skvělých pokrmů, které připravují nejlepší šéfkuchaři Česka. Je to událost, která spojuje gurmánské lahůdky s uměním a

Přečíst »
Vyšehrad Fylm online zdarma

Vyšehrad: Fylm – online zdarma

Lavi (hraje Jakub Štáfek) je pořád ten samý vtipálek, ale najednou se mu začíná dařit. S týmem Vyšehradu postoupil do druhé ligy a sám vede tabulku střelců. Náhle ho začnou zvažovat i jiné, bohatší kluby.

Přečíst »
Znamení koně online zdarma

Znamení koně – online zdarma

Na pozadí malebné krajiny se odehrává drama mezi dvěma rivalizujícími rodinnými farmami. Farmy Slunečná hora, patřící rodině Horových, a Svatý Hubert, kterou vlastní rodina Kalinových, soupeří o úrodnou půdu a prestiž v regionu. Po neočekávané

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*