Na co se můžete těšit v kinech v tomto létě?

Na co se můžete těšit v kinech v tomto létě?
Na co se můžete těšit v kinech v tomto létě?

V roce 2024 vychází několik skvělých novinek pro děti, teenagery, ale i dospělé, na které se určitě mnoho z nás těší. Jaké filmy ale vychází v tomto létě? Můžeme se těšit například na nový film od Marvelu, další díl Já, padouch a mnohé další! Přečtěte si náš článek a hned se dozvíte víc.

Obsah článku

Já, padouch 4

Každý už jsme slyšeli o titulu Já, padouch, ať už o klasice v podobě prvního a druhého dílu, nebo v poslední době kvůli této novince, která bude v kinech uvedena 4. července 2024. Gruův život už není takový, jaký býval. Už nebojuje, nevymýšlí další zlodušské nápady, teď je z něj prostě táta.

Nemá to ale snadné, ať už kvůli synkovi, který mu permanentně leze na nervy, nebo kvůli zločinci jménem Maxime Le Mal, který ho šikanoval už na základce. Ten právě utekl z vězení, kam se dostal s Gruovým velkým přispěním, a ze všeho nejvíc se touží pomstít.

Deadpool & Wolverine

Deadpool & Wolverine je letošní letní novinka, kterou by si fanoušci Marvelu neměli nechat ujít. V kinech se vyskytne asi 25. července a bude to pořádná dávka akce, napětí a humoru, kterým překypují obě hlavní postavy.

Z Wadea Wilsona, kterého ve filmu ztvárnil Ryan Reynolds, se stál poměrně obyčejný chlápek, který poklidně žije po boku své ženy Vanessy. Stane se ale něco, kvůli čemuž se bude muset do svého červeného kostýmu vrátit a získat na svou stranu Wolverina (hraje Hugh Jackman), který z toho není vůbec nadšený. Film Deadpool & Wolverine režíruje Shawn Levy.

Borderlands

Titul Borderlands vychází 8. srpna 2024 a je vytvořen na základě stejnojmenné videoherní série společností Gearbox Software a je to opravdu akcí nabitá pecka. Lilith (hraje herečka Cate Blanchett) se i přes svoji nechuť vrací na svou rodnou planetu Pandoru. Za úkol má najít pohřešovanou dceru Atlase, největšího padoucha v celém vesmíru. Kvůli vesmírným monstrům a lidem, kteří se jí neustále staví do cesty, musí Lilith uzavřít spojenectví s partou psanců. Ve svých rukou drží osud celého vesmíru.

Vetřelec: Romulus

Na plátna kin přichází i novinka Vetřelec: Romulus, jejíž premiéra je stanovena na 15. srpna 2024.  Tento snímek se odehrává mezi událostmi filmů Vetřelec a Vetřelci (tedy mezi 1. a 2. dílem)  a popisuje osud menší skupinky lidí uvízlých na opuštěné vesmírné stanici Romulus, kam se vypraví hledat zásoby a další užitečné věci. Tady ale narazí i na nejnebezpečnější mimozemskou formu života – krvelační vetřelci s dvojitou sadou čelistí a kyselinou místo krve.

Dále si přečtěte:

Metoda Markovič Hojer - online zdarma

Metoda Markovič: Hojer – online zdarma

Pojďte se ponořit do příběhu jednoho z nejznámějších vyšetřovatelů naší historie, Jiřího Markoviče, který se dostal do popředí díky sérii televizního dramatu. Tato šestidílná série, připravená pod záštitou Voyo | Originál, nám přiblíží, jakými způsoby

Přečíst »
Zrodila se Astrid online zdarma

Zrodila se Astrid – online zdarma

Spisovatelka Astrid Lindgrenová, která světu přinesla báječné příběhy jako Pippi Dlouhou punčochu, Emila z Lönnebergy a Děti z Bullerbynu, je třetí nejpřekládanější autorkou dětských knih na světě. Jako mladá dívka (Alba August) pracovala ve společnosti

Přečíst »
Survivor USA online zdarma

Survivor USA – online zdarma

Na ostrovech Fidži se skupina odhodlaných soutěžících utká o milion dolarů a titul „Poslední trosečník“. Zvítězí však jen ten, kdo obstojí v nehostinné divočině, překoná fyzické a duševní výzvy a přemůže ostatní, kteří touží po

Přečíst »
scifi-a-horor-film

10 nejděsivějších sci-fi hororů všech dob

Horor je jako žánr asi nejsnáze definovatelný. Pokud se film snaží vyděsit pomocí nadpřirozena, které hrozí postavám nebezpečím, téměř jistě máte co dělat s horoem. Thriller na rozdíl od něj způsobuje napětí bez použití nadpřirozených prvků.

Přečíst »
Hranaři online zdarma

Hranaři – online zdarma

Dva manželské páry – Hložovi a Slámovi – vedou klidný život. Hložová se Slámovou mají agenturu s VIP hosteskami, Hlož je šéfem bezpečnostní agentury a Sláma vlastní úspěšnou stavební firmu. Sláma se však rozhodne pro

Přečíst »
Milostné drama Alice a Jack na Voyu.

Seriál Alice a Jack startuje 18. května na Voyo

Voyo nám již zítra přinese novou šestidílnou minisérii, romantické drama Alice a Jack, v jehož středu vystupují dva oceňovaní herci, Andrea Riseborough a Domhnall Gleeson. Obsah článku O čem je seriál Alice a Jack? Jedná se

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*