Kobry a užovky – online zdarma

Kobry a užovky online zdarma
Podívejte se na film Kobry a užovky online zdarma
Užovka (Matěj Hádek) se cítí ztracený ve svém životě. Blíží se ke čtyřicítce, nemá přítelkyni ani práci a uvědomuje si, že je to jeho poslední šance něco se sebou udělat. Když se mu naskytne příležitost, rozhodne se ji nepromarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je naopak nezodpovědný, závislý na drogách a stále bydlí s jejich věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Kobra žije v iluzích a občas vykrádá chatky. Právě ve chvíli, kdy se zdá, že by Užovka mohl konečně najít štěstí, se Kobra vrací na scénu. Užovka se rozhodne, že mu udělí pořádnou lekci, ale situace se brzy vymkne kontrole. Podívejte se na film Kobry a užovky online zdarma právě dnes.
Film Kobry a užovky shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2015

Jaké jsou hlavní postavy?

Matěj Hádek

Kryštof Hádek

Jan Hájek

Lucie Žáčková

David Máj

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Pohlreichův souboj restaurací online zdarma

Pohlreichův souboj restaurací – online zdarma

Zdeněk Pohlreich, který se již padesát let pohybuje v profesionální gastronomii, nyní z doporučení diváků vybere dvanáct restaurací, které čeká jeho náročný zátěžový test. Ty nejlepší z nich se pak utkají mezi sebou. Podívejte se

Přečíst »
Nekonečná láska online zdarma

Nekonečná láska – online zdarma

Chudý student důlního inženýrství Kemal a bohatá Nihan se náhodně seznámí při cestě autobusem a okamžitě se do sebe vášnivě zamilují. Jenže Nihanin otec se potýká s finančními problémy a jeho firmě hrozí krach. Rodina

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*