Mladý papež – online zdarma

Mladý papež online zdarma
Sledujte seriál Mladý papež online zdarma
Mladý fiktivní papež Pius XIII., vlastním jménem Lenny Belardo, se na začátku svého pontifikátu stává výraznou, i když velmi konfliktní ikonou. Je známý svými nekompromisními požadavky a až fanatickou přísností v otázkách poslušnosti a oddanosti křesťanské víře. Během své neskrývané cesty na vrchol čelí ztrátě blízkých a přátel. Lenny se musí vyrovnat s kontroverzí mezi svou ambiciózní kariérou a čistou vírou v Boha.
Seriál Mladý papež shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Itálie / Francie / Španělsko

Žánr: Drama

Natočeno: 2016

Jaké jsou hlavní postavy?

Javier Cámara

Diane Keaton

Jude Law

Silvio Orlando

Scott Shepherd

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Jedna rodina - online zdarma

Jedna rodina – online zdarma

Petra a Karel Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Petra má dvě děti s Filipem, zatímco Tomáš má také dvě děti s Klárou. Klára stále hledá nového partnera, ale zatím má smůlu. Nové

Přečíst »
Nejlepší Reality show v Česku - MasterChef

Nejlepší Reality show v Česku

Rádi se necháte vtáhnout do děje plného napětí, emocí a nečekaných zvratů soutěžících? Přinášíme vám  výběr těch nejlepších Reality show v Česku, které si můžete pustit z pohodlí domova na platformě Voyo. Obsah článku Love

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*