Zákazníků Magenta TV je už přes 266 tisíc

magenta TV
Výsledky za rok 2023 ukázaly, že počet zákazníků televizní služby od společnosti T-Mobile vzrostl o 12 procent. Tento trend naznačuje pozitivní vývoj této služby a ukazuje na rostoucí zájem o ni mezi uživateli.

Obsah článku

Rozšíření Magenta TV

Konkrétně počet uživatelů televizní služby Magenta TV zaznamenal loni nárůst o 12,2 %, čímž dosáhl celkového počtu 266 tisíc. Tento údaj demonstroval silnou přitažlivost a konkurenceschopnost služby na trhu.

Novinky a růst tržeb společnosti

Digitální televize prošla v uplynulém roce rebrandingem, přejmenováním na Magenta TV, a přinesla s sebou řadu inovací, včetně rozšíření obsahu a nabídky kanálů. Mezi novinkami patřily přidání Premier League na Canal+ Sport, Canal+ Action, Voyo, DVTV Extra, Dramox a BBC First. Celkově společnost T-Mobile vykázala v roce 2023 meziroční růst tržeb o 1,9 %, dosahující částky 30,695 miliardy korun, ačkoli hrubý provozní zisk EBITDA poklesl o 8,8 % na 11,267 miliardy korun.

Dále si přečtěte:

Pulp Fiction

Pulp Fiction – historky z podsvětí

Jeden z nejvýznamnějších filmů devadesátých let, „Pulp Fiction“, je originální směsicí neo-noirového napětí, černého humoru a popkulturních motivů. Vincent Vega (John Travolta) a Jules Winnfield (Samuel L. Jackson) jsou nájemní vrazi, kteří si libují ve

Přečíst »
Světový pohár v Jasné

Světový pohár v Jasné na kanálu Eurosport 2

Světový pohár v alpském lyžování žen se po téměř 3 letech vrací do zimního střediska Jasná na Slovensku . Nenechte si ujít víkendové závody ve dnech 20. – 21. 1. 2024. Obsah článku V ženském lyžování jsou vynikající

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*