Výměna manželek – online zdarma

Výměna manželek online zdarma
Výměna manželek online zdarma
V televizním pořadu nazvaném Výměna manželek, který se vysílá od roku 2005 na televizní stanici Nova, se každý díl zapojují dvě rodiny. Tyto rodiny si za finanční odměnu (původně 50 000 Kč, později zvýšené na 100 000 Kč a nyní na 150 000 Kč) na 10 dní vymění své manželky. Během tohoto období je jejich společné soužití a interakce dokumentována kamerami. Na konci každého dílu dochází k setkání účastníků a výměně jejich názorů na celou zkušenost.

Výměna manželek online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Špička bizáru české reality show

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama, Komedie (Reality show)

Spuštěno: 2005

Sebevražda účinkujícího a ostuda televize Nova

V průběhu natáčení jedné epizody reality show v srpnu roku 2020 nedaleko místa bydliště jednoho z účastníků došlo k tragické události, kdy se tento účastník oběsil. Policie následně obvinila člena externí produkce z vydírání. Televize Nova se rozhodla, že tuto epizodu neodvysílá.

Jak to probíhá?

Během celých deseti dní jsou obě rodiny sledovány kamerami. U každé rodiny pracuje režisér-kameraman, asistent produkce a režie, a technik. Prvního, pátého a desátého dne jsou k dispozici dva kameramani. Natáčení začíná zpravidla brzy ráno, kdy členové rodiny vstávají, a končí ve chvíli, kdy jdou spát. V noci štáb nepobývá v domácnostech rodin.

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

A 11

Telly zařadí kanál A 11

Televizní stanice A 11 rozšiřuje svou distribuci a nyní je k dispozici i prostřednictvím operátora Telly, což přináší divákům další možnost sledování oblíbených programů. Obsah článku Obohacení programové nabídky Televizní stanice A 11 přináší širokou

Přečíst »

Barrandov byl z důvodu dluhů odpojen od elektřiny

Od soboty 20. ledna čelí kanály skupiny Barrandov, včetně hlavní stanice Barrandov, Barrandov Krimi a Kino Barrandov, výpadku vysílání z důvodu odpojení od elektřiny. Diváci se nemohou naladit na tyto stanice, které zažily přerušení v

Přečíst »
utajený šéf online zdarma

Utajený šéf – online zdarma

Manažeři ve vysokých pozicích si na chvíli vymění své elegantní obleky za pracovní montérky a moderní počítače za lopaty. Namísto porad v luxusních, klimatizovaných kancelářích se ponoří do každodenního dění na nejnižší možné pozici ve

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*