Vodafone rozšiřuje nabídku o službu Prima+

Prima+ u Vodafone
Vodafone TV od 21. května přidává do své nabídky novinku – streamovací službu Prima+
Vodafone TV od 21. května přidává do své nabídky novinku – streamovací službu Prima+. Tímto krokem se mění název služby na Vodafone TV+, což znamená, že každý balíček Vodafone TV+ nyní zahrnuje předplatné videoslužby Prima+ Premium bez reklam.

Obsah článku

Prima+ Premium v balíčcích Vodafone TV+

Prima+ Premium, která běžně stojí 149 korun měsíčně, je nyní součástí všech balíčků Vodafone TV+. Tato novinka přináší zákazníkům více než stovku televizních programů za cenu od 220 korun měsíčně. Při zakoupení balíčku Vodafone TV+ zákazníci automaticky obdrží i kupón na předplatné Prima+ Premium.

Výhody spolupráce s Vodafonem

Generální ředitel skupiny Prima, Marek Singer, zdůrazňuje, že spolupráce s Vodafonem je pro Prima+ průlomová. Podle něj je Prima+ první na trhu, kdo nabízí divákům kombinaci placené televize a videoplatformy již v základním balíčku. Zákazníci tak mohou sledovat premiéry seriálů a předpremiéry pořadů bez jakýchkoli dalších nákladů.

Obsah a funkce Prima+ Premium

Služba Prima+ Premium nabízí nejen obsah bez reklam, ale také desítky nových i starších pořadů od skupiny Prima, přes 2000 českých i zahraničních titulů, archiv odvysílaných pořadů TV Prima a přehrávání ve full HD kvalitě. Diváci se mohou těšit i na předpremiéry vybraných pořadů. Další informace jsou dostupné na webu primaplus.cz.

Komplexní možnosti sledování s Vodafone TV+

Vodafone TV lze sledovat až na šesti zařízeních současně. Balíček Vodafone TV+ zahrnuje více než sto televizních programů, předplatné Prima+ Premium, vlastní videotéku od Vodafonu bez reklam, možnost zpětného přehrávání až 7 dní, aplikace pro tablety, mobily a chytré televize a také sledování přes webový prohlížeč. Každý zákazník má navíc k dispozici funkci nahrávání pořadů s virtuálním prostorem na 100 hodin a platností nahrávek 90 dní.
Vodafone TV
Vodafone tímto krokem posiluje svou pozici na trhu a přináší zákazníkům široké možnosti sledování oblíbených pořadů, seriálů a filmů v kvalitě a pohodlí, které vyhovují jejich potřebám.

Dále si přečtěte:

Co ty jsi za číslo online zdarma

Co ty jsi za číslo? – online zdarma

Když si Ally Darling (Anna Faris) přečte článek, který jí dává pocit, že zůstane navždy sama, rozhodne se pro divoké pátrání po svých bývalých partnerech. Možná totiž mezi nimi přehlédla toho pravého. Její zoufalé snahy

Přečíst »
Málo mě znáš online zdarma

Málo mě znáš – online zdarma

Podívejte se na život popové princezny skrze oči těch, kteří jí byli nejblíže – žen. Dokumentární cyklus přináší pohled moderátorské ikony Terezy Pergnerové a Lenky Hornové, manželky hudebního magnáta Karla Svobody Venduly Svobodové a také

Přečíst »
Nejlepší komedie za poslední rok

Nejlepší komedie za poslední rok

Ať už je váš oblíbený žánr filmů horor, krimi nebo fantasy, nikdy není od věci zlepšit si den u komedie. Komedie jsou poslední dobou jedním z nejpopulárnějších žánrů, protože každý se chce někdy vytrhnout z reality a zasmát nad vtipnou situací nebo slovní hříčkou. […]

Přečíst »
internetova-bezpecnost

Bezpečnost nejen při platbách kartou

Protože se placení kartou stalo naprostým standardem, kyberzločinci nezahálí. Nové případy okradení a dalších podvodů najdete na zpravodajských portálech prakticky denně. A protože předplacení televize je také nákupem v online prostředí, neškodí zopakovat základy bezpečnosti.

Přečíst »
Jedna rodina - online zdarma

Jedna rodina – online zdarma

Petra a Karel Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Petra má dvě děti s Filipem, zatímco Tomáš má také dvě děti s Klárou. Klára stále hledá nového partnera, ale zatím má smůlu. Nové

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*